فرماندار رشت با بیان اینکه به دلیل بدهی تیم سپیدرود، پنجره نقل و انتقالات این تیم مسدود است، تاکید کرد: باید با تسریع در تعیین تکلیف مشکلات مدیریتی تیم سپیدرود، امکان نقل و انتقال بازیکن، برای این تیم میسر شود.

گیل خبر/  علی فتح اللهی در نشست بررسی و پیگیری مشکلات تیم سپیدرود که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد با بیان اینکه تیم سپیدرود یکی از پرطرفدارترین تیم های فوتبال در کشور محسوب می شود و برای دوستداران فوتبال کاملاً شناخته شده است، افزود: این تیم با دارا بودن طرفدارانی پرشور و خاص، به عنوان یک سرمایه اجتماعی برای استان و شهرستان محسوب می شود و از همین رو باید از همه ظرفیت ها در جهت رفع مشکلات این تیم و حفظ این سرمایه اجتماعی استفاده شود.

وی ادامه داد: متاسفانه عدم مدیریت صحیح و فقدان ثبات مدیریتی، مشکلات زیادی را برای این تیم به وجود آورد که در نهایت منجر به سقوط این تیم به لیگ دسته دو شد.

فرماندار رشت با بیان اینکه به دلیل بدهی تیم سپیدورد، هم اکنون پنجره نقل و انتقالات این تیم از سوی فدراسیون مسدود است، خاطر نشان کرد: نباید زمان را در زمینه نقل و انتقالات بازیکنان از دست بدهیم و در این راستا باید هر چه سریع تر با تعیین تکلیف مشکلات تیم و پرداخت بدهی آن به فدراسیون، پنجره نقل و انتقالات برای این تیم گشوده شود.

به گزارش گیل خبر، گفتنی است در تصاویر منتشر شده این جلسه  افشین ناظمی مدیرعامل (ظاهرا برکنار شده) و  کیومرث بیات مالک اسمی مستعفی  باشگاه حضور نداشتند. پیش از این مریم بخشی مدیرکل ورزش وجوانان گیلان از متقاضیان خرید سپیدرود  خواسته بود تا روز شنبه 29 شهریور درخواست خود را برای خرید تیم ارائه دهند. وی گفته بود:«  امیدواریم واگذاری سپیدرود رشت با توجه به متقاضیانی که اعلام آمادگی می شوند تسریع گردد تا این تیم فصل نقل و انتقال و شروع لیگ را از دست ندهد.» با این حال به نظر می رسد فرماندار رشت مصمم است که به جای چنین وقت کشیهایی هرچه سریعتر تکلیف تیم برای شروع مسابقات مشخص شود. 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code