نماینده صومعه سرا در خانه ملت از اجرای عملیات فاز نخست چهار بانده کردن جاده خمام به پیربازار و ضیابر صومعه سرا باحضور معاون رییس جمهور خبرداد.

 

گیل خبر/ سید کاظم دلخوش در مراسم استقرار ماشین آلات و کارگاه احداث فاز اول پروژه چهار بانده کردن جاده خمام به پیربازار و ضیابر در نوخاله صومعه سرا گفت: این جاده یکی از جاده های مواصلاتی مهم مرکز استان به آستارا و آسیای میانه است که در حال حاضر خطرآفرین و پرحادثه می باشد.
نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سال گذشته برای چهار بانده کردن جاده خمام به پیربازار و ضیابر به طول ۵۰ کیلومتر کد اعتبارات ملی اختصاص داده شده بود.
سیدکاظم دلخوش با اشاره به پیگیری های چند ساله برای اجرای این پروژه افزود: برای اجرای فاز نخست این جاده از پیربازار به نوخاله صومعه‌ سرا ۲۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافت.
وی گفت: اجرای عملیات فاز اول این طرح روز چهارشنبه با حضور دکتر نوبخت معاون رییس ‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز می شود.
استقرار کارگاه و ماشین آلات راهسازی جهت عملیات اجرای چهار خطه کردن محور پیربازار به ضیابر در فاز نخست به طول ٧ هزار و ۶٠٠ متر ظهر جمعه با حضور نماینده صومعه سرا، فرماندار این شهرستان، مدیر کل راه و شهرسازی گیلان و جمعی از مسئولان صورت گرفت.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code