وزیر علوم تأکید کرد؛
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ چاپ

وزیر علوم با بیان اینکه همه کنکورها تابستان برگزار می شوند، گفت: زمان برگزاری کنکور دکتری و ارشد امروز از سوی دکتر نمکی اعلام می‌شود.

گیل خبر/ به گزارش مهر، دکتر منصور غلامی ظهر امروز در حاشیه جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها در پاسخ به این سوال که زمان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری چه زمانی اعلام می‌شود، گفت: آقای دکتر نمکی باید در این خصوص اعلام نظر کند، باید نتیجه نهایی را ایشان اعلام کنند چون که در واقع بحث تغییر تاریخ این کنکورها از طرف رئیس جمهور به وی محول شده است.

وی با بیان اینکه طبق صحبت‌هایی که کرده‌ایم زمان برگزاری آزمون‌های مذکور قرار است امروز از سوی دکتر نمکی اعلام شود، گفت: در مورد کنکور سراسری هنوز چیزی اعلام نشده ولی چون برگزاری کنکور دکتری و ارشد یک هفته فاصله دارد اگر زمان برگزاری کنکور دکتری تغییر کند به همان میزان زمان کنکور کارشناسی ارشد تغییر خواهد کرد.

غلامی در مورد اینکه اعلام شده این کنکورها با یکی، دو هفته تاخیر برگزار می‌شود، افزود: این نظر کارشناسی وزارت بهداشت است، آنها می‌گویند اگر بتوانیم این زمان را تغییر بدهیم می‌توانیم از پیکی که قرار است اتفاق بیفتد عبور کنیم و نگرانی‌ها کمتر می‌شود.

وزیر علوم تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که سر موقع آزمون‌ها برگزار شود چون در آینده معلوم نیست شرایط بهتر شود ولی حتماً نظر کارشناسی وزارت بهداشت برای ما مهم است، این خیلی مهم است که آنها بگویند مشکل خاصی وجود دارد یا وجود ندارد.

وزیر علوم افزود: در مجموع می‌توان گفت کنکورها در تابستان برگزار می‌شود و تلاش ما این است که به شهریور ماه نکشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code