رئیس دپارتمان داوری:
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ چاپ

جلسه آنالیز مسابقات هفته‌های 22 و 23 لیگ برتر فوتبال در دپارتمان داوری فدراسیون برگزار شد.این نشست با حضور فریدون اصفهانیان، اسماعیل صفیری، مسعود مرادی و علیرضا سهرابی برگزار شد و تصمیمات داوران در مسابقات دو هفته اخیر لیگ برتر فوتبال کشور مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت.

گیل خبر/ علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوری درباره عملکرد داوران در بازیهای لیگ برتر عنوان کرد: قضاوت داوران در دو هفته ذکر شده، مناسب ارزیابی شد. البته موارد جزئی در بازی‌ها وجود داشت که به داوران گوشزد خواهد شد ولی خوشبختانه تاثیری در تعیین برنده مسابقات نداشت.

رئیس دپارتمان داوری در ادامه درخصوص بازیهای لیگ دسته اول فوتبال بیان کرد: در حساس ترین بازی لیگ دسته اول که بین دو تیم سپیدرود رشت و ملوان انزلی برگزار شد و با اعتراضات زیادی از سوی تیم میزبان همراه بود، تیم سپیدرود معتقد بود که گل ملوان در شرایطی به ثمر رسید که مهاجم پیش از به ثمر رساندن گل مرتکب تخلف هند شده است. اما در جلسه آنالیزی که امروز با کلیه اعضا برگزار کردیم، تصمیم داور مبنی بر ادامه بازی و به ثمر رسیدن گل سالم ملوان تایید شد.

سهرابی در پایان اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در حال حاضر در جهان حاکم است و تمام تلاش ها در برگزاری هر چه بهتر مسابقات است، انتظار می‌رود بازیکنان و کادر فنی تیم ها نسبت به اعتراضات مکرر نسبت به تصمیمات داوران امتناع کنند و با توجه به شیوع ویروس کرونا، تقاضا می شود نسبت به جمع شدن به دور داور یا اعتراضات گروهی سمت داور جدا خودداری کنند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code