4نماینده گیلان همچنان بدون کمیسیون؛
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ چاپ

گیل خبر/ به نقل از ایسنا، هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با روسای شعب ۱۵ گانه پس از بررسی های متعدد شکایات واصله از سوی نمایندگان نسبت به چینش و حضور آن ها در کمسیون ها در نهایت امروز اسامی اعضای ۹ عضو کمیسیون‌های تخصصی مجلس را اعلام کرد.

در این ترکیب نام 8 نماینده گیلان به چشم می خورد. 

این ترکیب به شرح زیر است که اسامی نمایندگان گیلان با رنگ آبی مشخص شده است.

 

که به شرح زیر است:
 

کمیسیون اقتصادی
 

۱-محمدرضا پورابراهیمی داورانی

۲-محمدحسین حسین زاده بحرینی

۳- سیداحسان خاندوزی

۴-احمد امیرآبادی فراهانی

۵- مهدی طغیانی

۶- غلامرضا مرحباء

۷- علی رضائی

۸- سیدناصر موسوی لارگانی

۹-  انور حبیب زاده بوکانی

۱۰- شهباز حسن پوربیگلری

۱۱- محمد باقری

۱۲- محمد علی پور

۱۳- مجتبی توانگر

۱۴- محسن علیزاده

۱۵- سیدغنی نظری خانقاه

۱۶- مسلم صالحی

۱۷- عفت شریعتی کوهبنانی

۱۸- سمیه محمودی

۱۹- سید لفته احمدنژاد

۲۰- محمد صفائی دلوئی

۲۱- صمداله محمدی

 

کمیسیون اجتماعی
 

۱-علی اصغر عنابستانی

۲- علی بابائی کارنامی

۳- سیدکریم حسینی

۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی

۵- حسن لطفی

۶- حسین گودرزی

۷- سیدسلمان ذاکر

۸- خلیل بهروزی فر

۹- مهدی عیسی زاده

۱۰- علی زنجانی حسنلوئی

۱۱- سیدحمزه امینی

۱۲- عباس گودرزی

۱۳- مجید انصاری

۱۴- ولی اسماعیلی

۱۵- علی اکبر بسطامی

۱۶- فاطمه رحمانی

۱۷- اردشیر مطهری

۱۸- مهدی شریفیان

۱۹- فاطمه قاسم پور

۲۰- حسین حاتمی

۲۱- کیومرث سرمدی واله

 

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
 

۱-وحید جلال زاده

۲- شهریار حیدری

۳- یعقوب رضا زاده

۴- ابراهیم رضائی

۵- علی علی زاده

۶- سیداحمد آوائی

۷- مجتبی ذوالنوری

۸- جلیل رحیمی جهان آبادی

۹- عباس مقتدای خوراسگانی

۱۰- سیدعلی آقازاده دافساری

۱۱- محمود احمدی بیغش

۱۲-  روح اله حضرت پور طلا تپه

۱۳- جواد کریمی قدوسی

۱۴- محسن پیرهادی

۱۵- مهدی سعادتی بیشه سری

۱۶- محمود عباس زاده مشکینی

۱۷- ابراهیم عزیزی

۱۸- ابوالفضل عموئی

۱۹- سارا فلاحی 

۲۰- عباس گلرو

۲۱- فدا حسین مالکی

۲۲ - حسین نوش آبادی

۲۳- زهره الهیان

 

کمیسیون انرژی
 

۱- فریدون عباسی دوانی

۲- مصطفی نخعی

۳- موسی احمدی

۴- هادی بیگی نژاد

۵- مالک شریعتی نیاسر

۶- سیدموسی موسوی

۷- عبدالکریم جمیری

۸- احمد مرادی

۹- فریدون حسنوند

۱۰- سهراب گیلانی

۱۱- حبیب آقاجری

۱۲- روبرت بگلریان

۱۳- قاسم ساعدی

۱۴- حسین حسین زاده

۱۵- عبدالعلی رحیمی مظفری

۱۶- ابراهیم متینیان

۱۷- محمدطلا مظلومی آبزرگه

۱۸-کیوان مرادیان کوچکسرائی

۱۹- مجید ناصری نژاد

۲۰- رمضانعلی سنگدوینی

۲۱-منصور شکرالهی

۲۲- پرویز محمدنژادقاضی محله

۲۳- علیرضا ورناصری قندعلی

 

کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات
 

۱-جعفر قادری 

۲- محمد مهدی مفتح 

۳- محمد خدابخشی 

۴- الیاس نادران 

۵- سید شمس‌الدین حسینی 

۶- مهرداد گودرزوند چگینی 

۷- غلامرضا تاجگردون 

۸- سیدمحمدرضا میرتاج ‌الدینی

۹- رحیم زارع  

۱۰- عبدالرضا مصری

۱۱- حمیدرضا حاجی‌بابایی

۱۲- علیرضا شهبازی  

۱۳- آرش زره تن لهونی 

۱۴- ولی اله فرزانه 

۱۵- غلامحسین کرمی

۱۶- جبار کوچک نژاد ارم ساداتی

۱۷- رجب رحمانی  

۱۸- مجتبی رضاخواه نماینده 

۱۹- محسن زنگنه

۲۰- محمدرضا دشتی اردکانی

۲۱- عیسی جعفری 

۲۲- بهروز محبی نجم‌آبادی  

۲۳- احسان ارکانی

 

کمیسیون عمران
 

۱-علی نیک زاد ثمرین

۲ - احمد دنیامالی

۳- علیرضا پاک فطرت

۴-  اقبال شاکری

۵- احمد جباری

۶- صدیف بدری

۷- کمال علی پورخنکداری

۸- محمدرضا رضائی کوچی

۹- اسماعیل حسین زهی

۱۰- منصور آرامی

۱۱- سیدالبرز حسینی

۱۲- عادل نجف زاده

۱۳- علی اصغر خانی

۱۴- عمران علی آذری

۱۵- آرا شاوردیان

۱۶- غلامرضا شریعتی اندراتی

۱۷- مجتبی یوسفی

۱۸-کمال حسین پور

۱۹-رحمت اله فیروزی پوربادی

۲۰- شارلی انویه تکیه

۲۱- غلامعلی کوهساری

۲۲- محمد سرگزی

۲۳- احمد محرم زاده یخفروزان

 

کمیسیون صنایع و معادن
 

۱- رضا تقی پورانوری

۲- محمدحسین فرهنگی

۳- سیدمحسن دهنوی

۴- عزت اله اکبری تالارپشتی

۵- سیداحمد رسولی نژاد

۶- علی اکبر کریمی

۷- صنایع و معادن مصطفی طاهری

۸- اله ویردی دهقانی

۹- روح اله ایزدخواه

۱۰- حجت اله فیروزی

۱۱- علی جدی

۱۲- روح اله عباس پور

۱۳- سیدجواد حسینی کیا

۱۴- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

۱۵- علیرضا سلیمی

۱۶- معصومه پاشائی بهرام

۱۷- عبدالناصر درخشان

۱۸- بهزاد رحیمی

۱۹- سیدعلی موسوی

۲۰- لطف اله سیاه کلی

۲۱- فرهاد طهماسبی

۲۲- مهدی عسگری

۲۳- یوسف داودی

 

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی
 

۱- جلال محمودزاده

۲- سیدجواد ساداتی نژاد

۳- غلامرضا نوری قزلجه

۴- محمدجواد عسکری

۵- ذبیح الله اعظمی ساردوئی

۶- سمیه رفیعی

۷- رحمت اله نوروزی

۸- پرویز اوسطی

۹- محمد رشیدی

۱۰- معین الدین سعیدی

۱۱- امیر قلی جعفری بروجنی

۱۲- محمدتقی نقدعلی

۱۳- علی اکبر علیزاده برمی

۱۴ - جعفر راستی

۱۵- منصورعلی زارعی کیاپی

۱۶ - احد آزادی خواه

۱۷- سیدصادق طباطبائی نژاد

۱۸- عباس جهانگیرزاده

۱۹- حسین رئیسی

۲۰- عبداله ایزدپناه

۲۱- محمد سبزی

۲۲ - علیرضا نظری

۲۳- امان اله حسین پور

 

کمیسیون آموزش و تحقیقات
 

۱- اسفندیار اختیاری

۲- محمدمهدی زاهدی

۳- حبیب اله دهمرده

۴- علی کریمی فیروزجائی

۵- علیرضا منادی سفیدان

۶- اکبر احمدپور

۷- روح اله متفکر آزاد

۸- احمد نادری

۹- فرهاد بشیری

۱۰- احمدحسین فلاحی

۱۱- مهرداد ویس کرمی

۱۲- رضا حاجی پور

۱۳- محمدرضا احمدی

۱۴- مهدی اسماعیلی

۱۵- مهدی روشنفکر

۱۶- سیدمحمد مولوی

۱۷- محمد وحیدی

۱۸- حسین عباس زاده امامی

۱۹- محمدمهدی فروردین

۲۰- امان قلیچ شادمهر

۲۱- شیوا قاسمی پور

۲۲- حسین حق وردی

 

بر این اساس هنوز تکلیف چهار کمیسیون حقوقی و قضائی، فرهنگی، شوراها و بهداشت تعیین نشده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code