در دیدار استاندار گیلان با وزیر بهداشت مطرح شد؛
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ چاپ

نماینده عالی دولت در گیلان در دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ بر لزوم تقویت تجهیزات بیمارستان ها و مراکز درمانی استان و نیز رفع مشکل جذب و استخدام پرستاران قراردادی تأکید کرد.

گیل خبر/ به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان، ارسلان زارع در دیدار با دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ با اشاره به تلاش های کادر درمان، پزشکان و پرستاران استان در مدیریت شیوع ویروس کرونا، همدلی و انسجام و نیز ایثارهای انجام شده در جریان مقابله با این بیماری را به حماسه تعبیر کرد.

وی رعایت جدی توصیه های بهداشتی، خودمراقبتی و دیگر مراقبتی از سوی همگان را گام موثری در قطع چرخه ویروس کرونا و کمکی مهم به کادر درمانی و خدمتگزاران فداکار سلامت دانست.

رفع مشکلات و نواقص حوزه بهداشت و درمان و نیز بهبود زیرساخت های این بخش و تقویت تجهیزات بیمارستان ها و مراکز درمانی استان از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار بر لزوم رسیدگی به آنها تأکید شد.

مسئله تعیین تکلیف و جذب پرستارانی که در دوران شیوع کرونا بعنوان نیروی قراردادی به صف تلاشگران عرصه تامین سلامت جامعه پیوستند، و همچنین پرداخت مطالبات معوقه و حق الزحمه و پاداش کادر درمان استان از مواردی بود که استاندار گیلان در دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر آن تأکید کرد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code