شهرداد روحانی، آهنگساز و نوازنده که چهار سال رهبر ارکستر سمفونیک تهران بود با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش خبر داد دیگر عهده‌دار این مسئولیت نیست.

گیل خبر/ به گزارش خبرنگار ایمنا، شهرداد روحانی در اینستاگرام خود نوشت:

"در پایان چهارمین سال همکاری با ارکستر سمفونیک تهران در جایگاه مدیر هنری و رهبر ارکستر، از اینکه فرصتی فراهم گردید تا از آن طریق بتوانم در خدمت هنر و موسیقی کشور عزیزمان؛ ایران باشم، خرسندی خود را ابراز می‌نمایم. فرصتی که به‌رغم روزهای تلخ و شیرین، با حضور و حمایت علاقه‌مندان و مخاطبان، برای من یادآور خاطراتی فراموش نشدنی خواهد بود. از تک تک نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران که در طی این دوران چهار ساله با من همکاری داشتند و همچنین از بنیاد رودکی که با ایجاد بستر فرهنگی مناسب، زمینه را جهات گسترش و اعتلای موسیقی در راستای فعالیت‌های ارکستر سمفونیک تهران فراهم نمود، صمیمانه تشکر می‌کنم. امیدوارم ارکستر سمفونیک تهران همچون گذشته فعالیت‌های خود را در مسیر پیشرفت و تعالی ادامه دهد. "

 

گفتنی است روحانی در دی‌ماه سال گذشته نیز به شکل ناگهانی تهران را ترک کرد و ارکستر سمفونیک را بی رهبر گذاشت. پس از این اتفاق رهبری ارکستر سمفونیک تهران در روزهای سوم و ششم بهمن به منوچهر صهبایی سپرده شد که گفته‌های جنجالی او علیه روحانی، بسیار خبرساز شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code