مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت؛
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ ۱۰:۵۷ چاپ

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت اعلام کرد آنها برای شروع دوباره مسابقات تابع تصمیم مدیران و تصمیم گیران هستند.

گیل خبر/ به نقل از ورزش سه، افشین ناظمی، مدیرعامل سپیدرود درباره شروع لیگ برتر و تمرینات تیم‌ها و اینکه آیا باشگاه‌های دسته اولی نیز قادر خواهند بود در شرایط کرونا تمرینات خود را از سر بگیرند گفت: ما تابع قانون هستیم و هر تصمیمی سازمان لیگ بگیرد از آن اطاعت می‌ کنیم ولی باور کنید بعد از چند ماه تعطیلی لیگ آماده شدن و رسیدن به شرایط ایده‌ال خیلی سخت است و مطمئناً زمان خیلی زیادی برای این کار لازم است. ما تحت هر شرایطی تابع قانون هستیم و از آن پیروی می‌ کنیم.

ناظمی با اشاره به وضعیت بحرانی استان گیلان در روزهای ابتدایی شیوع کرونا گفت: ما در این مدت هیچ تمرینی نداشتیم شهر رشت وضعیت خیلی بدی داشته است و همچنان شرایط سفید را ندارد. اگر هم می‌ خواستیم تمرین و کسب آمادگی کنیم کسی حاضر نبود این کار را انجام دهد. هنوز کسی به ما اطلاعی درخصوص شروع شدن لیگ نداده است و هیچ ابلاغیه و نامه‌ای به دست‌مان نرسیده است.

ناظمی در خصوص شرط‌بندی در فوتبال و صحبت‌ های امید روانخواه در رابطه خصوص شرط بندی در تیم‌های لیگ یک اینطور توضیح داد:‌ صحبت‌هایی که از سوی امید روانخواه درخصوص شرط‌بندی در فوتبال مطرح شده است نشنیده‌ام. در تیم ما چیزی به عنوان شرط‌بندی وجود ندارد ما از همه بازیکنان‌مان راضی هستیم و هرکجا افشین ناظمی حضور داشته باشد ریشه شرط‌بندی را می‌ خشکاند.