فرزاد توکلی افزود: با توجه به شیوع ویروس کووید 19 و در راستای حمایت از پویش "در خانه بمانیم" ، "از خانه بخریم" و ترغیب مردم به خرید غیرحضوری و کاهش سفرهای شهری و برون شهری، سامانه اینترنتی بازارگاه ایران آغاز به کار نمود.

گیل خبر/ مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، فعالیت این سامانه را یکی از راه های برون رفت از شرایط کنونی دانست و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به حضور مردم در منازل؛ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای تسهیل در خرید مایحتاج روزانه مردم با مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوری اطلاعات ایران، سازمان صدا و سیما، اتاق اصناف ایران و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی؛ اقدام به راه اندازی پویش "از خانه بخریم" با هدف ترغیب مردم به خرید غیر حضوری از جمله خرید اینترنتی از طریق سامانه "بازارگاه ایران" به نشانی http://bazargaheiran.ir را فراهم نموده است.

توکلی افزود: به همین منظور و در راستای شکوفایی و رونق کسب و کارهای مجازی، تمامی عرضه کنندگان محصولات می توانند به منظور بهره مندی از این فرصت و امکان ارائه فروش اینترنتی محصولات خود و معرفی آن به متقاضیان در سراسر کشور از طریق این سامانه اقدام نمایند.

وی اظهار داشت: متقاضیان می بایست با مراجعه به آدرس سامانه، نسبت به ثبت نام و پذیرش مقررات و شرایط سامانه اقدام نماید. لازم به ذکر است طی هماهنگی های انجام شده به زودی این سامانه از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی به صورت سراسری اطلاع رسانی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code