مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان بر لزوم اقدام هماهنگ علیه ویروس کرونا و تلاش برای گسست زنجیره این بیماری با کمترین آسیب به اقتصاد خانوارها و بنگاه های تجاری از جمله آب و فاضلاب تاکید و از امکان تقسیط قبوض آب‌بهای مشترکان گیلانی خبر داد.

گیل خبر/ “سیدمحسن حسینی” اظهار داشت: تامین آب مورد نیاز هم استانی های عزیزمان در اولویت مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد که بر این اساس با افزایش تولید آب به میزان حدود ۴۰۰ لیتر بر ثانیه و همچنین تجهیز و آماده نمودن سایر منابع تامین به میزان حدود ۲۵۰ لیتر بر ثانیه در مجموع ۱۵ درصد بر ظرفیت تولید آب افزوده شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان تصریح کرد: این شرکت با درک این نکته که مقابله با بیماری کرونا درآمدهای بسیاری از مردم و کسبه را کاهش داده، در راستای همکاری با مشترکان و با توجه به تأکیدات وزیر نیرو مبنی بر تسهیل در پرداخت آب بها، همسو با تصمیمات مسئولان کشوری و استانی در این مسیر هیچگونه فشاری نیز به مردم وارد نخواهد کرد و امکان تقسیط قبوض آب بها برای مشترکان را فراهم کرده است.

وی همچنین افزود: از آنجایی‌که تداوم خدمات رسانی، ارتباط مستقیم با مشارکت مردم در پرداخت قبوض خواهد داشت، شرکت آب و فاضلاب استان گیلان انتظار دارد مردم نیز همانند گذشته با پرداخت اقساط قبوض خود یاریگر این شرکت در استمرار مطلوب خدمات باشند.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ سلامت شهروندان در مقابله با بیماری کرونا تصریح کرد: در شرایط حاضر مشترکان گرامی بدون مراجعه حضوری از طریق مراجعه به سایت شرکت با پرداخت قبوض خود می‌توانند علاوه بر مدیریت اقتصاد خانوار به چرخه اقتصاد و تولید آب نیز کمک کنند تا این خدمات همچنان تداوم یابد.لنا

 

ایلنا

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code