مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تالش:
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ چاپ

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تالش گفت : ۴۶ بیمار مشکوک به کرونا تا کنون در بیمارستان شهید نورانی تالش در بخش ایزوله بستری شده اند .

دکتر حسین نعمتی امروز در دومین نشست خبری خود با خبرنگاران پیرامون کرونا">کرونا گفت : از این تعداد ۲۹ نفر بهبود یافته و ترخیص شده اند.

وی عنوان کرد : ۶ نفر نیز تا کنون فوت کرده اند که نتیجه تست کرونای دو نفر از فوتی ها که مربوط به روزهای قبل است مثبت بوده و چهار نفر فوتی دیگر هم که مربوط به شب گذشته است مشکوک به کرونا">کرونا و آنفلوانزا بوده اند و پاسخ آزمایش هایشان هنوز دریافت نشده است .

وی با بیان این که وضعیت استان و بخصوص شهرستان تالش در شرایط کنونی با توجه به امکان تسری و شیوع این ویروس اضطراری است ، از مردم خواست در خانه های خود بمانند و تا حد امکان از تردد و ارتباط با سایر افراد خودداری کنند.

وی بستری شدن بیش از ۱۰۰ نفری مبتلا به کرونا" در تالش را تکذیب کرد و گفت: کل تخت های بیمارستان تالش با تمام بخش ها ۱۱۰ تخت می باشد.

نعمتی ادامه داد :در حال حاضر شیفت پزشکان و پرستان از ۷ ساعت به ۱۴ ساعت افزایش یافته وهمه پرسنل در این میدان از جان و دل مایه می گذارند.

دکتر نعتی گفت : با کمک خیرین شهرستان تالش توانستیم دستگاه های مورد نیاز را خریداری و طی روزهای آینده راه اندازی کنیم.

وی همچنین از خرید دستگاه های جدید برای بیمارستان شهید نورانی توسط خیرین خبر داد..

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code