مردم گیلان با تماس با شماره تلفن‌های 33142824 و 09111375816 می‌توانند درخواست خود را جهت دریافت بسته‌های بهداشتی ارائه داده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرند.


گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی سپاه قدس گیلان، همزمان با شیوع ویروس کرونا در استان گیلان و لزوم مقابله با این ویروس، سپاه قدس گیلان با همکاری بسیجیان بسیج کارگری و یگان امنیتی امام علی(ع) این استان اقدام به تامین مواد ضدعفونی و بهداشتی مورد نیاز مردم می‌کند.

سرهنگ مجید دوهندو در حاشیه بازدید از کارخانه تولید مواد بهداشتی نیوساد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم نگران تامین مواد بهداشتی و ضدعفونی نباشند.

فرمانده یگان امنیتی امام علی(ع) سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه مواد بهداشتی و ضدعفونی مورد نیاز مردم به همت بسیج کارگری گیلان در قالب شیفت ایثار در حال تولید است گفت: بسیجیان گیلانی بسته‌های بهداشتی را پس از ثبت درخواست به درب منازل شهروندان رشتی  می‌رسانند.

دوهندو تصریح کرد:مردم رشت  می‌توانند با تماس با شماره‌های 33142824 و 09111375816 درخواست خود را برای دریافت بسته‌های بهداشتی ثبت کنند تا بسیجیان ما این بسته‌ها را درب منزل به آن‌ها تحویل دهند.

لازم به ذکر است این بسته‌ها شامل دستمال مرطوب، مایع ضدعفونی کننده و پد الکلی به ارزش 80 هزار تومان است که 30 هزار تومان آن توسط سپاه قدس گیلان پرداخت می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code