توسط ستاد انتخاباتی آقازاده و رمضانی دستک؛
۱۳۹۸/۱۲/۰۴ چاپ

از روز گذشته در فضای مجازی اخباری و بعصی سایت های خبری مبنی بر ابتلای محمدعلی رمضانی دستک منتخب آستانه اشرفیه و سیدعلی آقازاده منتخب رشت به کرونا منتشر شده است که ستاد انتخاباتی هر دو نماینده با تائید کسالت این دو نفر، ابتلای آنها را به کرونا تکذیب کردند.

گیل خبر/ کانال اطلاع رسانی رمضانی دستک نوشت: 

با عرض سلام
حال عمومی دکتر محمد علی رمضانی منتخب مردم شریف آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر خوب و خبر ابتلای به کرونا صحت ندارد
ایشان هفته قبل گرفتار سرماخوردگی شده بود و به علت ناراحتی ریوی در بیمارستان بستری شده است
در حال حاضر حال عمومی وی خوب است و مشکل خاصی ندارد
ازمردم همیشه در صحنه انتظار می رود به هیچ وجه تحت تاثیر فضای مسموم رسانه ای که در ایام تبلیغات انتخاباتی نیز بشدت رواج داشته ، قرار نگرفته و پیچ های رسمی دکتر در فضای مجازی را برای پیگیری اخبار و اطلاعات دقیق منبع اصلی قرار دهند.

همچنین تجدید بیعت منتخبان شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی درحالی شب گذشته در گلزار شهدا برگزار شد که سیدعلی آقازاده در مراسم حضور نداشت.

 کانال رسمی منتخب رشت درباره علت این غیبت نمی‌شود: «پس از حضور شکوهمند مردم شریف شهرستان رشت در انتخابات ۲ اسفند و اعتماد مردم به سردار سید علی آقازاده عصر امروز جمع کثیری از حامیان سه نماینده منتخب با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند. سردار سید علی آقازاده به دلیل کسالت جسمانی در این مراسم حضور نداشت، در پیامی که توسط فرهاد شوقی، مسئول ستاد ایشان قرائت شد، ضمن تشکر از مردم به دلیل در اختیار گذاردن فرصت خدمتگزاری که برای وی فراهم آورده اند، ابراز امیدواری کرد بتواند در تحقق عدالت و مبارزه با فساد و ارتقاء سطح رفاه و معیشت زندگی مردم، نقش موثری در مجلس آتی ایفا کند. شایان ذکر است شایعات منتشره در فضای مجازی کذب بوده و حال عمومی سردار آقازاده رو به بهبود می باشد».

گفتنی است از روز گذشته در فضای مجازی اخباری مبنی بر ابتلای محمدعلی رمضانی دستک منتخب آستانه اشرفیه و سیدعلی آقازاده منتخب رشت به کرونا منتشر شده است که ستاد انتخاباتی هر دو نماینده با تائید کسالت این دو نفر، ابتلای آنها را به کرونا تکذیب کردند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code