گیل خبر/ پس از اعتصاب دوروزه بازیکنان داماش و عدم حضور در تمرینات به دلیل مشکلات مالی و عدم دریافت مطالباتشان، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در نامه ای خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از ادامه تیمداری انصراف داد.

متن نامه به شرح ذیل است:

مدیرکل محترم ورزش و جوانان گیلان

سرکار خانم بخشی

با اهداء سلام و تحّیت

احتراماً خاطر عالی را مستحضر می دارد، باشگاه داماش گیلانیان با کادر مدیریتی فعلی از سال ۱۳۹۵ مسئولیت هدایت و مدیریت این تیم را برعهده گرفته و بر خود تکلیف و وظیفه دانست که با سرمایه گذاری شخصی، دین خود را به فوتبال استان، جوانان علاقه مند، پرشور و عاشق این تیم ادا نماید و در این مسیر پرتلاطم از هیچ کوششی دریغ ننمود. بر اتفاقات این باشگاه آگاه و مطلعید که در دیدار پلی آف چگونه با ناداوری زحمات چندساله کلیه اعضای باشگاه را هدر دادند تا این باشگاه مجبور گردد بنا به قول و تعهدی که به آن پایبند بود و خود را اخلاقاً در برابر مردم و جوانان این شهر و بازیکنان و کادر فنی مسئول می دانست با صرف هزینه چندمیلیاردی امتیاز لیگ یک را خریداری نماید. همگان شاهد بودند که در فینال جام حذفی فوتبال ایران و بعد از آن چگونه با این باشگاه و مدیران آن برخورد شد و عوض دلجویی و عذرخواهی، مدیران آن با محرومیت از حضور در ورزشگاه ها و جرائم نقدی مواجه گردیدند. اهالی فوتبال گیلان یادشان نرفته است که قبل از در اختیار گرفتن این تیم و خرید امتیاز ره پویان رضوانشهر این باشگاه چه وضعیتی داشت و امروز باهمت مدیران و اعضای هیات مدیره و تحمل مشقت های فراوان این تیم از لیگ دو به لیگ یک ارتقاء یافت و حضور در لیگ برتر در فصل آینده هم دور از انتظار این باشگاه نخواهد بود. علی ای حال باکمال تأسف مشکلات مالی باعث اعلام انصراف گردید تا با بررسی تمامی عوامل و جهات، رسماً اعلام نماییم که دیگر قادر به ادامه و صرف هزینه جهت این مجموعه نیستیم و تحمیل مصائب از مرز توان گذشته است. لازم به یادآوری است که باشگاه داماش گیلانیان در فصل گذشته نسبت به تعهدات مالی خود در قبال کلیه اعضای تیم تمام و کمال ایفای دین نموده و در فصل جاری دیگر توان پرداخت تعهدات قراردادی اعضای تیم و هزینه های جاری از عهده مدیران این تیم خارج است.

 با عنایت به توضیحات ارائه گردیده و تا تعیین و تکلیف نهایی در خصوص انتقال این تیم به متقاضیان، کلیه تصمیمات مقتضی و نحوه اداره و مدیریت و با رعایت غبطه و صلاح این باشگاه و فوتبال استان، از تاریخ امضاء این مرقومه به اداره کل ورزش و جوانان گیلان محول می گردد.

فلذا با عنایت به اینکه موضوع یادشده از موارد سریع الامور می باشد ضرورت مکتوبات اوامر و تصمیمات آن مقام عالی ورزش استان را عاجل می داند و امید است از بذل توجه و عنایت خاصه ای که همواره به این باشگاه و مدیران آن داشته اید، این مهم با مدیریت مدبرانه سرکار عالیه به دوراز تبعات اجتماعی و بر هم خوردن نظم عمومی فوتبال استان سرانجام پذیرد.

محمدمهدی الطافی

مدیرعامل

رونوشت:

۱_ استاندار محترم گیلان جناب آقای دکتر ارسلان زارع جهت استحضار و صدور دستورات مقتضی

۲_معاونت محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان جناب آقای دکتر محمود قاسم نژاد جهت استحضار و صدور دستورات مقتضی

۳_ فرماندار محترم شهرستان رشت جناب آقای دکتر میر شمس مؤمنی زاده جهت استحضار و صدور دستورات مقتضی

۴_ریاست محترم هیات فوتبال استان گیلان جناب آقای قربانعلی الماسخاله جهت استحضار و اقدامات لازم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code