گیل خبر/ هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته سوم با برگزاری پنج دیدار در گروه الف این رقابت ها به پایان رسید.

صعود زودهنگام شهرداری آستارا به لیگ 2

شاگردان حسن اشجاری پس از صعود قاطعانه از مرحله مقدماتی رقابت های لیگ دسته سوم، حضوری مقتدرانه در مرحله پایانی این رقابت ها داشته و از همان هفته های نخستین این رقابت ها بر صدر جدول تکیه زدند، این تیم درحالی که دو هفته به پایان رقابت های لیگ دسته سوم باقی مانده است، با برتری مقابل شهید مولایی قائم شهر به رقابت های لیگ دسته دوم صعود کردند.

ترکیب تیم فوتبال شهرداری آستارا:

آیدین مسعودی - پویا جمادی - رضا فخری - میلاد افشه - امین حقده - مهرگان گلبرگ - پویا عزیزپور - محمد آزادطلب - ابراهیم بزرگی - پژمان نباتی و مبین رضاپور.

سرمربی حسن اشجاری

ترکیب تیم فوتبال شهید مولایی قائم شهر:

محمد فلاحتی، میلاد یزدان پناه، مصطفی شعبانی، امید قصابی، شایان امامی، حسین رمضانی، رضوان گران، مهدی کاکویی، سورنا شیرمحمدی، مسعود فتاح و میثاق اسماعیل پور.

مرزداران گیلان زمین در حالی در هفته شانزدهم در ورزشگاه شهدای سیبلی به مصاف تیم فوتبال شهید مولایی قائم شهر رفتند که زمین مسابقه به دلیل آب گرفتگی از شرایط نامساعدی برخوردار بود و پیش از پیش فقدان ورزشگاهی در شان فوتبال آستارا را به رخ کشید.

شهرداری بازی را هجومی آغاز کرد و تیم پنجم جدول را در منگنه قرارداد، شاگردان حسن اشجاری در دقیقه 33 مسابقه توسط مبین رضاپور به گل نخست خود دست یافته و با همین تک گل بازی را به پایان رساندند.

شاگردان حسن اشجاری با برتری مقابل شهید مولایی قائم شهر، صعودی مقتدرانه به لیگ دسته دوم داشته و جشن صعود را در شهر مرزی آستارا برپا داشتند.

پاس با تساوی به صعود امیدوار ماند

سربازان رشتی چندهفته ای است رتبه دوم جدول را در اختیار خود داشته و میل پس دادن این جایگاه به رقبای تادندان مسلح خود را ندارند، پاسی ها در هفته شانزدهم در ورزشگاه شهید هرندی تهران به مصاف تیم تازانی می روند که با چهار امتیاز اختلاف در تعقیب پاس گیلان هستند.

ترکیب تیم پاس گیلان:

صابر اصلانی، پیام توانایی، معین تقوی، سامان فرزام پور، مهرام دامادی، امیر فتحی، ابراهیم رضازاده، امید کلانتر، علی نیاوند، پژمان نجات و مسعود نوری.

سرمربی: اسماعیل رجب زاده

تازانی ها برای پیوستن به جمع مدعیان صعود به پیروزی مقابل پاس می اندیشند و در سوی مقابل شاگردان رجب زاده نمی خواهند از جمع مدعیان صعود جدا شوند، دیدار دو تیم هجومی و مهیج از سوی هر دو تیم آغاز شد ولی هیچ یک در نیمه نخست موفق به زدن گل نشدند.

بازی هجومی دو تیم در نیمه دوم دنبال شد ولی این تیم میزبان بود که روی غفلت مدافعین پاس در موقعیتی دو به تک با گلر پاس در دقیقه 55 نخستین گل مسابقه را به ثمر رساندند.

پاسی ها که همه چیز را ازدست رفته می دیدند، یکپارچه هجومی شده و در دقیقه 68 توسط مدافع پیش تاخته خود به گل تساوی دست یافتند، ضربه سهمگین رضازاده با دفع ناقص گلر تازان به سامان فرزام پور رسیده و این بازیکن با ضربه ای استادانه گل تساوی مسابقه را به ثمر رساند، دو تیم درنهایت به تساوی یک بریک دست یافتند و پاسی ها یک رده در جدول سقوط کرده و در مکان سوم جای گرفتند.

نتایج سایر دیدارهای هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته سوم - گروه الف:

شهرداری فریدونکنار 5 - شهرداری اردبیل 4

شهرداری نوشهر 2 - مکریان مهاباد 0

شهدای دهنو آران و بیدگل 0 - میلادمهر تهران 1

 تیم فوتبال شهرداری آستارا در پایان هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته سوم با کسب 34 امتیاز به رقابت های لیگ دسته دوم صعود کرد، تیم فوتبال پاس گیلان با کسب 26 امتیاز در مکان سوم جدول جای گرفته و از شانس بالایی برای صعود به عنوان تیم دوم به رقابت های لیگ دسته دوم برخوردار است.

فارس
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code