اقدام پسندیده رییس شورای شهرستان
۱۳۹۳/۰۶/۲۹ چاپ

به گزارش گیل خبر,اسماعیل حاجی پور رییس شورای اسلامی شهرستان رشت با ارسال پیامی ضمن تقدیر از ابراز محبت های مردم شریف و حمایت و همراهی مسئولین محترم استانی و شهرستانی خواستار پرهیز از نصب هرگونه پرده و بنر در اماکن عمومی و درج پیام تبریک در مطبوعات به جهت انتخاب مجدد ایشان شد .
در بخشی از متن این پیام آمده است :
اکنون که بنا به عنایت الهی و اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان رشت اینجانب مجددا برای خدمتگزاری به همشهریان شریف به سمت رییس شورای اسلامی شهرستان رشت انتخاب شدم ضمن ابراز مراتب سپاس و قدردانی خود از مسئو لین محترم دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف و آحاد مردم شهرستان که طی روزهای اخیر با پیام های محبت آمیز خود موجب افزایش دلگرمی و سنگین تر شدن بار مسئولیت اینجانب در خدمتگزاری به شهروندان شده اند خاضعانه استدعا دارم برای زیبایی سیمای شهری و پرهیز از هزینه های غیرضرور از نصب هرگونه بنر تبلیغاتی،پرده ، پلاکارد، تراکت و امثالهم در اماکن عمومی و درج هرگونه پیام تبریک در مطبوعات به جد اجتناب فرمایند.
امیدوارم مردم شریف شهرستان رشت ، فرزند رشت را در انجام این ماموریت با دعای خیر خود همراهی فرمایند.

حاج اسماعیل حاجی پور
رییس شورای اسلامی شهرستان رشت

در حالیکه نصب پرده و بنر برای هر انتصاب و انتخابی در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ ناهنجار می باشد, این حرکت اسماعیل حاجی پور جای تقدیر و تشکر دارد چراکه اعضای شورای شهر آمده اند تا شهرمان را زیبا کنند نه با نصب بنر و پرده و... منظر شهریمان را نازیبا نمایند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code