جامعه مابه حفظ روحیه انقلابی و استکبار ستیزی نیاز دارد / دشمن یک روز با زبان لبخند و یک روز به زبان تهدید نقشه خود را اجرایی میکند
به گزارش گیل خبر،  حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در نماز عید قربان شهرستان با اشاره به پیام رهبرمعظم انقلاب و لزوم برائت از مشرکین درهمه ادوار خاطرنشان کرد : دراین پیام علاوه براشاره به کنگره عظیم حج، توجه به مصداق تقوی تاکید شده است.
وی با تاکید بررعایت تقوی اجتماعی در جامعه اسلامی افزود: مصداق تقوی الهی برای ملتهایی که قیام کرده و علیه ظلم و استکبار به پاخواسته اند، ادامه مسیرانقلابی درپیش رویشان است.
 
خطیب جمعه انزلی رصد کردن تحرکات دشمنان و نقشه های شوم آنان را از وظایف هرمسلمانی برشمرد و یادآورشد:جامعه اسلامی هیچگاه از توطئه دشمنان مبرا نبوده است ، دشمن یک روز با زبان لبخند و یک روز به زبان تهدید و یک روز با زبان تهاجم فرهنگی نقشه خود را اجرایی میکند که این موضوعات می طلبد با توجه ی بیشتری از گذشته اتفاقات را رصد کنیم.
seyedshamsoddin (471)
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین تجزیه کشورهای اسلامی و ایجاد تفرقه های فرقه ای را ازنقشه های شوم دشمنان دانست و تصریح کرد:علاوه برشناخت نقشه دشمن می بایست شرایط را به گونه ای فراهم آوریم که دشمنان از شرایط حاکم موجود درجهان اسلام سوء استفاده نکنند و نباید بگذاریم دشمن نقشه خود را اجرایی کند.
 
وی بابیان اینکه هفته دفاع مقدس از دوره های درخشان انقلاب اسلامی است افزود: دفاع مقدس برای بازخوانی رشادتها و تعیین استراتژی و مسیری است که باید طی شود.
 
امام جمعه بندرانزلی با تاکید برلزوم اتحاد همه جانبه درجامعه امروزی گفت:جامعه امروز ما به حفظ روحیه انقلابی نیاز مبرن دارد و باید همان روحیه دفاع مقدس تقویت شود.
 
 حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین با اشاره به ایثار و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اظهار کرد:حفظ ارزشها و آرمانهای والای انقلاب و لزوم مبارزه درجبهه های فرهنگی ومرزهای اقتصادی از ضروریات این انقلاب است.
وی با تاکید براینکه روحیه استکبارستیزی از ضروریات انقلاب اسلامی است تصریح کرد:اگر دشمن بفهمد که گامهای ما درمسیرانقلاب سست شده است تقویت پیداکرده و امیدوارتر می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code