معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: تعطیلی ۱۰۸ روزه تئاتر در شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا، با آغاز اجرای نمایش‌های خیابانی در استان به پایان رسید.

گیل خبر/ سید امیر مصباح روز ...

گیل خبر/ جشنواره ادبی هنری «هنر همدلی» با هدف نمایش خدمات رسانی مومنانه و جهادی به همت کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در استان گیلان برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار از سوی علاقه مندان برای ...

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
امروز زمان انتقاد از عملکرد و به چالش کشیدن متولیان امر نیست
12 اسفند 98

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تأکید کرد: در شرایط کنونی، امنیت روانی جامعه بسیار مهمتر از امنیت جانی است.
گیل خبر/ فیروز فاضلی، صبح امروز در نشست کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد مدیریت و مقابله با گسترش کرونا در ...

معاون هنری ارشاد گیلان تایید کرد:
تالار مرکزی رشت تعطیل شد!
30 بهمن 98

تالار مرکزی رشت که از اسفندماه سال گذشته در سفر رئیس جمهوری و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسیده اینک بدلیل پاره ای مسائل قانونی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعطیل شده تا ...

بدلیل عدم هماهنگی وزارت فرهنگ و اداره کل ارشاد گیلان؛
تالار شهر رشت و بزرگترین مرکز فرهنگی گیلان در آستانه تعطیلی
28 بهمن 98

گیل خبر/ سرویس فرهنگی: مدتی است که با افتتاح تالار مرکزی رشت، استان گیلان و مرکز آن به آرزوی دیرینه خود در مورد برخوردار بودن از مرکز فرهنگی جامع رسیده اند.

اما متاسفانه بدلیل آنچه که عدم هماهنگی بین وزارت فرهنگ ...

گیل خبر/  نخستین جشنواره عکس خبری گیلان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات گیلان و  با معرفی نفرات برتر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا رشت  برگزار شد.

آثار ارسالی با مضامین اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، ...

به گزارش گیل خبر ، ˈنقی علیزاده خطیبانیˈ  ، افزود : گروه نمایش سیار تریلی کانون پرورش فکری کشور با نمایش سلام ایرانی برای کودکان و نوجوانان گیلانی از 17 تا 19 مرداد در این استان هستند. وی اظهار داشت : ...