فرماندار تالش:
تکذیب انتقال بیماران کرونایی به تالش
3 اسفند 98

فرماندار تالش در خصوص انتقال بیماران مبتلا به کرونا گفت : ابدا چنین خبری واقعیت صحت ندارد و هیچ بیمار مبتلا به کرونا به تالش منتقل نشده است و در مجموع لزومی ندارد به اینجا منتقل شود.


گیل خبر/ عیسی ...

گیل خبر/ محمدرضا سلامی از پدیده های انتخاباتی این دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال  محسوب می شود که با توجه به معادلات جدیدی که  در این حوزه  بوجود امده از شانس بالایی برای وود به مجلس برخوردار است. 

سلامی ...

گیل خبر/ مراسم اربعین سپهبد شهید  قاسم سلیمانی و شهداء مقاومت و آئین نکوداشت 285 شهید والامقام و 13 شهید گمنام شهرستان شهید پرور تالش با سخنرانی  سردار مجید میر احمدی جانشین معاونت اطلاعات و امنیت کل نیروهای مسلح در مسجد جامع ...

گیل خبر/ در اجرای ماده ۳۹ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی در گیلان اعلام شد.

 

رشت:

۱- آقای کمیل ابراهیمی سحرخیز ایاتری فرزند مختار کد نامزد ۱۳۴

۲ ...

با تیراندازی شکارچی متخلف ؛
زخمی شدن یکی از محیط بانان شهرستان تالش
22 بهمن 98

یکی از محیط بانان شهرستان تالش با تیر اندازی شکارچی متخلف مجروح شد.


گیل خبر/ مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گفت:بعد از ظهر امروز ، بیست و دوم بهمن ماه ،کریم رحمانی، از محیط بانان شهرستان تالش در جریان ...

گیل خبر/ گزارش تصویری راهپیمایی 22 بهمن تالش زیر بارش برف 

 

عکس: سونیا قنبری

 

گیل خبر/ سرویس سیاسی:با کسب نظر از هیات نظارت مرکزی(تهران)، تایید صلاحیت حسن محمدیاری توسط هیات نظارت استان گیلان ابلاغ شد.

محمدیاری پیش از این در حوزه انتخابیه تهران برای انتخابات ثبت نام کرده بود که بعد از تایید هیات نظارت ...

بعد از تغییر حوزه انتخابیه ؛
یک رقیب دیگر شکری هم ردصلاحیت شد!
15 بهمن 98

گیل خبر/ سرویس سیاسی: حسن محمد یاری که حوزه انتخابیه خود را از تهران به تالش تغییر داده بود در بررسی مجدد هیات نظارت استان گیلان ردصلاحیت شد.

پرونده وی  باید طی روزهای آینده در شورای نگهبان مورد بررسی قرار گیرد ...

رئیس فدراسیون کشتی:
چمخاله پایگاه فنی کشتی ساحلی کشور می شود
20 تیر 93

به گزارش گیل خبر ، رسول خادم عصر امروز در جریان بازدید از مکان برگزاری کشتی ساحلی در چاف و چمخاله اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشتی ساحلی کشور در تاریخ دوم و سوم مرداد ماه امسال در چمخاله برگزار می ...