درحالی که برخی معتقدند نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با ادبیاتی توهین آمیز به نماینده ولی فقیه در گیلان اهانت کرده است، دلخوش این موضوع را رد کرد.

گیل خبر/ به نقل از دیارمیرزا، جلسه شورای اداری استان گیلان ...

انتقاد کاظم دلخوش از ادعاهای نماینده تهران:
تعهدی برای تایید شدن اعتبار نامه ام ندادم/ برخی به دنبال شهرتند
13 تیر 99

سید کاظم دلخوش نماینده  صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر یکی از نمایندگان تهران خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی همکاران، اتهاماتی واهی علیه بنده مطرح کرده اند که کذب محض است. بنده تعهدی برای تایید ...

دلخوری از تلاش های نماینده صومعه سرا برای لغو یک قرارداد رسانه ای؛
پشت پرده اعتراض زاکانی به اعتبارنامه دلخوش
2 تیر 99

گیل خبر/  هفته گذشته و در اوج بررسی اعتبار نامه نمایندگان خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دوتن از نمایندگان مجلس سعی بر رد اعتبار نامه دلخوش نماینده صومعه سرا استان گیلان را دارند.

این اولین اعتراض به اعتبارنامه نمایندگان نبود ...

با این شیوه ها مجلس انقلابی تشکیل نمی شود و کارها جلو نمی رود،تا هرکسی در مجلس جایگاه خودش را نداند و بر همان اساس رفتار نکند مشکلی حل نخواهد شد.گیل خبر/ سید کاظم دلخوش نماینده مجلس در گفت وگو ...

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه دچار شدن مجلس به روزمرگی، مردم را ناامید می‌کند، گفت: مجلس یازدهم باید اهتمام جدی در حوزه اشتغال و معیشت داشته باشد.

 

گیل خبر/ به نقل از خانه ملت، سیدکاظم دلخوش اباتری ...

گیل خبر/ اعتبارنامه «سید کاظم دلخوش» از حوزه انتخابیه صومعه سرا و «حسین محمدصالحی» از حوزه انتخابیه فریدن در صحن علنی مجلس تایید شد.

 در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه سید کاظم دلخوش از حوزه انتخابیه صومعه سرا و ...

گیل خبر/ سرویس سیاسی: اعتبارنامه سید کاظم دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا در مجلس یازدهم که با اعتراض دو نفر از منتخبان مجلس مواجه شده بود صبح امروز مورد تایید شعبه ده مجلس قرار گرفت.

به دنبال حواشی این ماجراها گیل خبر ...

سخنگوی شعبه ۱۰ مجلس از تائید اعتبارنامه کاظم دلخوش خبر داد.

 


گیل خبر/ کمال علیپور خنکداری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره تائید اعتبارنامه کاظم دلخوش اباتری منتخب مردم صومعه‌سرا گفت: روز گذشته به اتفاق اعضای شعبه ۱۰ جلسه‌ای داشتیم و ...

گیل خبر/ سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی روال بررسی اعتبارنامه‌های تایید نشده را تشریح کرد.

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که اعتبارنامه قریب به اتفاق نمایندگان به تصویب رسیده، اظهار کرد: در مورد اعتبارنامه‌هایی که تصویب نشده، شعب ...

منتخب صومعه‌سرا لابی‌گری برخی از منتخبان برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی را غیراخلاقی و غیرشرعی خواند و گفت: لابی‌گری‌ها جای کارهای اصولی را می‌گیرد.

گیل خبر/ به نقل از خبرانلاین، در فاصله معرفی دبیران و ناظران هیئت رئیسه، رئیس سنی تصمیم ...

یک عضو فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از تعیین نامزدهای ریاست، نواب رئیسی، دبیران و ناظران هیات رئیسه در جلسه امروز این فراکسیون خبر داد.

گیل خبر/ محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از دقایقی پیش نشست فراکسیون ...

درخواست کاظم دلخوش از مردم صومعه سرا؛
به جای نصب پرده و بنر تبریک به ستاد مبارزه با کرونا کمک شود
2 اردیبهشت 99

گیل خبر/ کاظم دلخوش نماینده منتخب صومعه سرا در مجلس یازدهم بعد از تایید انتخابات این حوزه انتخابیه توسط شورای نگهبان طی پیامی درخواست کرد  از نصب و الصاق هر گونه بنر، پوستر و نشر آگهی خودداری شود.

 

بسمه تعالی


"من ...

نامه نماینده مردم صومعه سرا به دکتر نوبخت در پی شیوع کرونا؛
روند واریز یارانه های خانوارها تسریع و مبالغ آن افزایش یابد
17 اسفند 98

در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و گیلان و با توجه به وضعیت بد اقتصادی جامعه، سید کاظم دلخوش نماینده مجلس، در نامه ای به دکتر نوبخت خواستار افزایش مبلغ یارانه ها شد.

گیل خبر/ نامه وی به شرح زیر ...

نگاهی کلی به نتیجه انتخابات در یازده حوزه انتخابیه گیلان؛
رای «نه» به مجلس فعلی!
4 اسفند 98

گیل خبر/ سامان بدر: نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی را می توان نوعی« نه به مجلس فعلی» دانست. این نه چه در قالب عدم شرکت و چه در قالب رای به کاندیداهای رقیب در انتخابات خودش را نشان داد. جالب ...

گیل خبر/ لیست کاندیدای مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در استان گیلان اعلام شد.

بر این اساس دکتر مسعود اسلامی، تنها کاندیدای مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در رشت اعلام شد. 

همچنین مهرداد لاهوتی در لنگرود، اسد معانی در آستارا، سید ...

گیل خبر/ سرویس سیاسی: محمدرضا اسرارپوش به نمایندگی از برادرش ائتلاف اسرارپوش با کاظم دلخوش در حوزه انتخابیه صومعه سرا را اعلام کرد.

اسرارپوش در میتینگ تبلیغاتی در کنار دلخوش خطاب به مردم  اظهار داشت: ما شاید مقابل آقای دلخوش بودیم، ...

قابل توجه آقای رنجبر؛
زلزله شب گذشته را هم به گردن دلخوش نمی اندازید؟
29 بهمن 98

گیل خبر/ سرویس سیاسی: در طول چند روز گذشته فیلمهایی از حوزه انتخابیه صومعه سرا منتشر شده که محمدنقی رنجبر که خود را رقیب جدی دلخوش می داند  انتقاد متعددی را نسبت به نماینده فعلی شهرستان وارد کرده است. 

به نظر می ...

با پیگیری های کاظم دلخوش؛
یک گام تا بخش شدن طاهرگوراب و ضیابر+تصاویر
27 بهمن 98

گیل خبر/ سرویس استانی: با موافقت وزارت کشور، طرح بخش شدن ضیابر و طاهر گوراب طی نامه ای از وزارت کشور به معاون اول رییس جمهور در دستور کار هیات دولت قرار دارد.

بخش شدن دهستان های ضیابر و طاهرگوراب از جمله ...

شانا و اعتماد دوباره به خانواده رنجبر!
فرزند یک موتلفه ای در دوراهی شک و تردید اصولگرایان!
17 بهمن 98

گیل خبر/ سرویس سیاسی: هرچند شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گیلان به عنوان شاخص ترین جریان اصولگرا در انتخابات جاری کاندیداهای خود را در چندین شهرستان استان اعلام کرده است، اما هنوز اختلافات برای انتخاب کاندیدای نهایی در بعضی شهرستان ...

گیل خبر/ مردم سراسر ایران این روزها ، لحظه های شاد و پر امیدی را سپری می کنند ، تقارن توافق هسته ای و عید سعید فطر روزهای خوبی برای مردم کشورمان رقم زده و البته مردم گیلان بواسطه نعمت ...