وعده شهرداری رشت به کجا رسید؛
خانه سینمای گیلان؛ «خیلی دور یا خیلی نزدیک»!؟
22 شهریور 99

گشایش نخستین نمایندگی خانه سینما کشور در گیلان اگرچه از گردباد حوادث و بدخبرهای ۱۳۹۸ در امان نماند اما امروز متولیان امر در آستانه بیست و یکم شهریور ماه که در گاهشمار سرزمینمان روز ملی سینما نام گرفته است، معتقدند ...

گیل خبر/ معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: سینماهای استان به احترام ایام سوگواری دهه نخست ماه محرم همزمان با سراسر کشور به مدت ۱۱روز تعطیل می شوند.

سید امیر مصباح روزچهارشنبه در گفت ...

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: تعطیلی ۱۰۸ روزه تئاتر در شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا، با آغاز اجرای نمایش‌های خیابانی در استان به پایان رسید.

گیل خبر/ سید امیر مصباح روز ...

گیل خبر/ سرویس فرهنگی: امیر مصباح معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان در مصاحبه با گیل خبر، پیرامون شایعه فوت ناصر مسعودی هنرمند پر آوازه گیلان،این شایعه را تکذیب کرد.

مصباح ضمن انتقاد از شایعه سازان در این فضای ...

معاون هنری ارشاد گیلان تایید کرد:
تالار مرکزی رشت تعطیل شد!
30 بهمن 98

تالار مرکزی رشت که از اسفندماه سال گذشته در سفر رئیس جمهوری و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسیده اینک بدلیل پاره ای مسائل قانونی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعطیل شده تا ...

نشست‌های نقد و بررسی ۱۴ فیلم منتخب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای اکران در گیلان، طی ایام جشنواره در رشت برگزار می‌شود.


گیل خبر/ به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، امیر مصباح قائم مقام ...