نسخه موبایل
آذر ۲۴, ۱۳۹۸ 449461 خبر

مشاهده کیک‌های آلوده به قرص در آبدانان/ تشدید نظارت‌ها در فروشگاه‌ها و مراکز خرید

.

گیل خبر/ معاون سیاسی استاندار ایلام از کشف ۳ مورد کیک‌های آلوده به قرص استامینوفن در شهرستان آبدانان خبر داد.

محمد نوذری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا،ضمن تایید این خبر اظهار داشت: در شهرستان آبدانان با آزمایش‌ها و بررسی‌های صورت گرفته بر روی کیک‌ها و ویفرهای جمع آوری شده از سطح بازار تنها ۳ مورد مشکوک مشاهده شد.

نوذری ادامه داد: امروز جلسه‌ای در استانداری شهرستان ایلام با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان، آموزش و پرورش و دیگر ارگان‌های مربوطه برگزار شد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام ضمن ارائه گزارشی در این زمینه، کیک‌های آلوده به قرص استامینوفن را ۳ مورد در شهرستان آبدانان اعلام کرد و در سایر نقاط استان موارد مشابه مشاهده نشده است.

وی گفت: به تمامی تیم‌های علوم پزشکی و تعزیرات و دستگاه های نظارتی تاکید کرده ایم که به شدت در این موضوع ورود کرده و همه چیز را تحت کنترل درآورند چرا که بحث سلامت مردم در میان است.

نوذری در پایان گفت: از مسئولان آموزش و پرورش نیز خواسته ایم که آموزش‌ها و توصیه‌های لازم را در مدارس به دانش آموزان ارائه کنند تا از اینگونه کیک ها استفاده نکنن

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx