نسخه موبایل
آذر ۲۱, ۱۳۹۸ 449090 خبر سیاسی گیلان
واکنش استاندار گیلان نسبت به حواشی سریال وارش:

بدسلیقگی یک سناریونویس و کارگردان احساسات مردم گیلان را جریحه دار کرده است

استاندار گیلان نسبت به جریحه دارشدن احساسات مردم گیلان بعد از پخش سریال وارش واکنش نشان داد.

گیل خبر/ سرویس اجتماعی: دکتر ارسلان زارع  در  آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان با اشاره  به فرهنگ والای مردم گیلان ابراز داشت: مردم گیلان به داشتن مردمانی بافرهنگ در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی ، علمی و پژوهشی سرآمد هستند.یکی از همین افراد پروفسور رضا بود که مورد توجه اندیشمندان جهانی و مردم ایران و گیلان بود که  بعد از درگذشت ایشان در هفته های اخیر مورد تکریم گسترده  آن ها قرار گرفت.

استاندار گیلان در ادامه افزود: همه مردم ایران به جایگاه رفیع  اجتماعی و فرهنگی مردم گیلان واقفند. هرچند ممکن است  گاهی بدسلیقگی یک سناریونویس در نگارش یک  سریال تلویزیونی عواطف و احساسات مردم  را جریحه دار کند. من اعتقاد دارم صداوسیما  قبل از سریال وارش  با ساخت سریال ها و فیلم های مختلفی عظمت و والای این مردم احترام گذاشته است و باید در همین مسیر ادامه دهد. وی در انتها افزود: مردم گیلان همواره در راستای ارتقای شاخصهای توسعه ای اجتماعی و فرهنگی کشورمان  حرکت کرده اند و یقینا نیز در آینده چنین خواهد بود.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد