نسخه موبایل
آذر ۱۸, ۱۳۹۸ 448485 خبر گیلان ورزشی
انتقاد مربی گیلانی تیم ملی قایقرانی بادبانی از رئیس هیات قایقرانی استان:

قهرمان کشوری شدیم و یک زنگ به ما نزدند/ همه چیز را سیاسی می بینند و به قهرمانان شهر بی توجه هستند

مربی گیلانی  تیم ملی قایقرانی بادبانی کشور از عدم توجه هیات قایقرانی استان به ورزشکاران این رشته انتقاد کرد. 

گیل خبر/ سرویس ورزشی: عمار رئوفی در گفتگو با گیل خبر با اشاره به افتخارآفرینی قایقرانان گیلانی در مسابقات کشوری ابراز داشت: دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور قایقرانی بادبانی با حضور ۱۴ ورزشکار  طی ۶ دور مسابقه برگزار شد و  در پایان این مسابقات علیرضا سبیل گشتی و محمد میلانی از استان گیلان- شهرستان بندر انزلی مقام های اول و دوم را کسب کردند.

وی با اشاره به نحوه اعزام این قایقرانان به مسابقات با انتقاد از هیات قایقرانی استان گفت:  متاسفانه موقع اعزام رئیس هیات مخالف اعزام بود و گفتند که هزینه نداریم و نباید تیم بدهیم.  من به عنوان سرمربی تیم ملی و مربی گیلان گفتم که نتیجه میگیریم و درخواست کردم که تیم اعزام شود که بازهم مخالفت کردند و  ما در نهایت با کمک یک اسپانسر تیم را اعزام کردیم و توانستیم رتبه های اول و دوم را کسب کنیم. متاسفانه بعد از قهرمانی یک زنگ نیز به ما نزدند که چه می کنیم.

رئوفی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه یک سال است هیچ هزینه ای از سوی هیات برای بادبانی اختصاص داده نمی شود. مشخص است در این مورد هم تبعیض قائل می شوند و هرکس که از نظر سیاسی به خودشان نزدیک است را نگاه می کنند.  من متاسفم که رئیس هیات که خودش نماینده این شهرستان است در مورد قایقرانان این شهر بی توجهی می کند.

مربی تیم ملی قایقرانی بادبانی در ادامه اظهار داشت: در همین مسابقات موقع بازگشت از بندرعباس  شهردار  و نماینده فرماندار ساعت چهار و نیم صبح برای بدرقه ما آمدند که واقعا برای ما عجیب بود. من از ۲۰۰۶ که مربی تیم ملی بودم در زندگیم چنین چیزی ندیدم. ما در گیلان با چهار جوان اول و دوم شدیم حداقل احترامی نداریم که یک زنگ به ما بزنند، حالا تبریک رسمی و نصب بنر نخواستیم.

رئوفی بیان داشت: زمان آقای دنیامالی در ریاست فدراسیون، قایقرانی بادبانی یک پایگاه مستقیم زیر مجموعه فدراسیون قایقرانی بود. ولی رئیس جدید که آمد مسئولیتش را به هیات قایقرانی گیلان داد. ولی حالا هزار تومان نیز هزینه نکردند. آن هم با تاکیداتی که رئیس فدراسیون داشت. همه چیز پای ورزشکار است و این خلاف قانون است.

 

وی ادامه داد: متاسفانه تا زمانی که این سیستم قایقرانی در انزلی است نمی توان به آینده امیدوار بود. من قبلا در جلسه ای با حساب دو دوتا چهارتا به آن ها گفتم که در طول چهار سال گذشته سال ۲۰۱۴ چند نفر اعزامی داشتیم و ۲۰۱۸ چند اعزامی داشتید!؟ شرایط  و امکانات ما را هم ببینید که  استان یک پاروی درست حسابی ندارید.متاسفانه ما درگیر مسائل سیاسی هستیم.

 

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx