نسخه موبایل
خرداد ۳, ۱۳۹۳ 990 خبر فرهنگی ورزشی
در زورخانه پوریای ولی رشت,

بزرگداشت پدر کشتی گیلان

به گزارش گیل خبر مراسم بزرگداشت حاج احمد خوش عقیده پدر کشتی گیلان با همکاری هیات ورزش های زورخانه ای و پهلوانی استان گیلان و شهرستان رشت در محل زورخانه پوریای ولی شهر رشت برگزار شد .

به گزارش گیل خبر به نقل از رشت پرس، مراسم بزرگداشت حاج احمد خوش عقیده پدر کشتی گیلان با همکاری هیات ورزش های زورخانه ای و پهلوانی استان گیلان و شهرستان رشت در محل زورخانه پوریای ولی شهر رشت برگزار شد .

در ابتدای این مراسم که با تلاوتی چند از کلام ا… مجید توسط دبیر هیات وزرش زورخانه ای و پهلوانی استان قرائت شد ، رئیس هیات شهرستان ضمن خیر مقدم به حاضرین و پیشکسوتان به ایراد سخنانی در وصف حاج احمد خوش عقیده و معرفی هرچه بیشتر ابعاد شخصیتی والای پدر کشتی گیلان پرداختند و همگان را به فیض رساندند .download

رئیس هیات ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی استان گیلان در این مراسم ضمن تشکر از حضور پر شور مردم و مسئولین در این مراسم گرامیداشت اذعان کرد: حاج احمد خوش عقیده بعنوان یار و یاور ورزشهای پهلوانی همواره در جهت رشد و شکوفایی اخلاق پهلوانی قدم بر می داشته و امروز شاهد ثمره های آن در عرصه های وزرشی گیلان هستیم .

محمد حسین واثق کارگرنیا افزود: حاج احمد خوش عقیده همواره در تمامی مراسم هفتگی ورزش زورخانه ای حضور فعال داشته و با درایت و منش پهلوانی همگان را شیفته خود می نمود .

در ادامه مرشدین بنام ورزش زورخانه ای و پهلوانی استان گیلان آقایان اکبر دلخوش و علیزاده به رسم پهلوانی به مدح سرایی و نوحه خوانی در وصف حاج احمد خوش عقیده پرداختند که همگان را تحت تاثیر قرار داد و با مدد از مولای متقیان حضرت علی ع و ابا عبداله الحسین ( ع) ذکر مصیبت نمودند .

در پایان رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان به دعوت رئیس هیات به ایراد سخنان در باب دستاوردهای حاج احمد خوش عقیده در دوران مسئولیت ورزشی ایشان افزود : حاج احمد خوش عقیده تنها متعلق به ورزش کشتی نبوده بلکه جامعه ورزشی در سوگ از دست دادن این بزرگ مرد ورزشی عزادار شده است .

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx