نسخه موبایل
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴ 83597 اجتماعی خبر سیاسی گیلان
تامینی، نماینده مردم رشت در مجلس:

بدون خواست مردم درباره حضورم در انتخابات تصمیم‌گیری نخواهم کرد

نماینده مردم رشت در مجلس نهم در حاشیه بازدید گروهی از دهیاران و اعضای شوراهای بخش‌های شهرستان رشت از مجلس به گیلان امروز گفت: هنوز تصمیم نگرفته‌ام که در انتخابات شرکت می‌کنم یا نه. در حال حاضر به فکر خدمت به مردم در مجلس نهم هستم و زمان زیادی تا انتخابات باقی مانده است.

به گزارش گیل خبر دکتر تامینی گفت که هنوز تصمیم قطعی‌اش برای حضور در انتخابات آتی مجلس را نگرفته و برای تصمیم‌گیری در این مورد حتما به خواست مردم رشت توجه ویژه دارد.
نماینده مردم رشت در مجلس نهم در حاشیه بازدید گروهی از دهیاران و اعضای شوراهای بخش‌های شهرستان رشت از مجلس به گیلان امروز گفت: هنوز تصمیم نگرفته‌ام که در انتخابات شرکت می‌کنم یا نه. در حال حاضر به فکر خدمت به مردم در مجلس نهم هستم و زمان زیادی تا انتخابات باقی مانده است.
او تاکید کرد: من قبلاً نیز گفته‌ام. اگر بدانم فرد صالح دیگری می‌تواند از این کرسی برای استیفای حق مردم گیلان استفاده کند و من در سنگر دیگری به مردم شریف گیلان خدمت کنم، حاضرم این کرسی را در اختیار شخص دیگری قرار دهم. در عین حال اگر مطمئن شوم که می‌توانم با حضور در مجلس دهم، منشا خدماتی برای مردم بزرگ گیلان شوم، در انتخابات مجلس شرکت می‌کنم.
دکتر تامینی در پاسخ به این سوال که دعوت گسترده اقشار مختلف مردم باعث نشده که تصمیم بگیرید گفت: مردم رشت همیشه به من لطف داشته‌اند. من خدمتگزار این مردم هستم. حتماً این درخواست‌ها در تصمیم‌گیری‌ام موثر خواهد بود و بدون اجازه مردم تصمیم‌گیری نخواهم کرد.
روز گذشته گروهی ۳۰۰ نفره از اعضای شوراها و دهیاران بخش‌های رشت در ساختمان مجلس به دیدار دکتر حسن تامینی رفتند و ساعاتی را در مجلس نظاره‌گر سازوکار این نهاد قانونگذاری شدند.
دکتر حسن تامینی در این‌باره گفت: ما سعی کردیم این عزیزان از نزدیک با سازوکار مجلس آشنا شوند. مجلس هم مساعدت کرد و این دوستان توانستند از موزه مجلس بازدید کنند. همچنین بازدید از موزه دفاع مقدس و برج میلاد و بعضی از ساخت و سازهای عمومی شهر تهران در برنامه پیش‌بینی شده بود تا این بزرگواران روند شهرسازی در تهران را شخصاً ببیند. تصور می‌کنم دیدارهایی اینچنینی می‌تواند تاثیر مثبتی در عملکرد این مسوولان عزیز بگذارد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.
 1. امیر اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ ۷:۲۴ ق.ظ

  بله بله. همه منتظر هستن ببینن ملت چی میگه. هیچکس نیست که بدون اجازه مردم بیاد. خدایا شکرت

 2. شهروند اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ ۹:۲۷ ق.ظ

  جناب آقای تامینی از جوانان بیکاری که با صد آرزو در ستاد انتخاباتی شما فعالیت داشتند و شما با دادن وعده وعید آنها را تا ب۶ امروز سرچرخاندید واقعا وجدان شما به خودتان چه میگوید!!!!

 3. شهروند اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ

  این سیاست مدارا چه سیاستی دارند این مقدمه چینی داره میکنه که صحبت چند مدت قبل ک قسم خورد ک نمیام سربندی کنه بگه مردم ازم خواستن ک بیام!!! مرد خوبه حرفش یکی باشه.

  • گیلانی خرداد ۱, ۱۳۹۴ ۵:۲۴ ق.ظ

   احسنت

 4. شهروند با مسئولیت خرداد ۱, ۱۳۹۴ ۶:۰۱ ق.ظ

  سلام ظاهرا این شهروند عزیز خیلی به مردی و مردانگی ارادت دارند اخه هرجا دکتر تامینی کوچکترین حرفی میزنه
  داغه مردانگیش گل میکنه .اقا یا…. شهروند سیاست از اسمش مشخصه یعنی چی.یکم زحمت بکش .حالا دوستانت در صحنه هستندو خیلی کارهای دیگه میکنن خیلی مردن…….به شعور مردم احترام بزار به مصاحبه دکتر توجه کن یک بار مردو مردونه مصاحبش رو بخون اونوقت فکر کنم کمی مردانگی به خرج بدی …..

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد