نسخه موبایل
دی ۳۰, ۱۳۹۳ 48812 خبر فرهنگی

ازسوی فرهنگسرای فناوری اطلاعات/کتاب شنیداری «موسم آشفتگی» تولید شد

کتاب شنیداری «موسم آشفتگی» به منظور آشنایی مخاطبان با حوادث و اقدامات بعد از زلزله از سوی فرهنگسرای فناوری اطلاعات تولید شد.

به گزارش گیل خبر, به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این کتاب شنیداری به همت فرهنگسرای فناوری اطلاعات توسط گروه دوبلاژ ” هونامیک” به مدیریت کامبیز سرداری تولید و در اختیار مخاطبان قرار گرفت. ” موسم آشفتگی ” اثر شهریار عباسی، توسط نشر افراز به چاپ رسیده است و اولین رمان با موضوع زلزله تهران است. در این رمان نویسنده تلاش کرده است تا با محوریت یک پزشک به شرح وقایع روی داده در تهران پس از زلزله بپردازد . داستان از زبان یک پزشک که خود درگیر حادثه شده است روایت می شود و مخاطب را با حال و هوای تهران پس از زلزله به نحوی موجز آشنا می کند.

فریدون ارباب ( استاد زلزله شناسی دانشگاه میشیگان آمریکا ) درباره ی این رمان می گوید: چیزهایی که در این رمان نوشته شده به واقعیّت نزدیک است و بسیاری از آن ها توصیف حوادثی است که بعد از وقوع زلزله در تهران ممکن است اتفاق بیفتد.

” موسم آشفتگی” سرشار از اطلاعات مفید برای خواننده است که دانستن و درک کردن شرایط ویرانگر پس از زلزله می تواند منجر به آگاهی و آمادگی عموم مردم به ویژه شهروندان تهرانی شود. فرهنگسرای فناوری اطلاعات طی مراسمی از گروه دوبلاژ “هونامیک” عوامل تولید این رمان تقدیر کرد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر جنوبی و جمهوری مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۳۸ تماس بگیرند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد