نسخه موبایل
دی ۲۲, ۱۳۹۳ 45894 اجتماعی خبر گیلان
گزارش گیل خبر نتیجه داد

نشست فوری مدیرعامل آبفای شهری گیلان با پیمانکاران

اختصاصی/گفتنی است دستور عدم امکان حضور خانم ها به عنوان نمایندگان پیمانکاران پروژه ها در آبفای گیلان و در پی آن اعلام این که کلیه عوامل شرکت های پیمانکاری پروژه ها فقط در روزهای سه شنبه می توانند پی گیر کارهایشان در شرکت آب و فاضلاب باشند، باعث نارضایتی پیمانکاران آبفای گیلان را از عملکرد این سازمان شده بود

اختصاصی/ به گزارش گیل خبر ،در مورخه ۹۳/۱۰/۱۷ پایگاه اطلاع رسانی گیل خبر طی مطلبی به برخی از مشکلات پیمانکاران اداره کل آب و فاضلاب شهری استان پرداخت که در نتیجه دستورات جدید مدیرکل به پرسنل سازمان بود. (اینجا را بخوانید)

بنا بر شنیده های خبرنگار گیل خبر امروز (دوشنبه) از پیمانکاران این سازمان دعوت شد تا در جلسه فوری روز سه شنبه ۹۳/۱۰/۲۳ راس ساعت ۱۳ در محل نمازخانه این اداره کل و با حضور شخص مهندس لطفی مدیرکل آبفای شهری گیلان حضور بهم رسانند و در خصوص روند اجرایی-مالی پروژه ها گفتگو کنند.

گفتنی است دستور عدم امکان حضور خانم ها به عنوان نمایندگان پیمانکاران پروژه ها در آبفای گیلان و در پی آن اعلام این که کلیه عوامل شرکت های پیمانکاری پروژه ها فقط در روزهای سه شنبه می توانند پی گیر کارهایشان در شرکت آب و فاضلاب باشند، باعث نارضایتی پیمانکاران آبفای گیلان را از عملکرد این سازمان شده بود که امید است با برگزاری این جلسه به دغدغه ها و مشکلات ایشان رسیدگی شود.

باید دید مدیر کل آبفای گیلان در این خصوص چه تدبیری اتخاذ کرده و چه چاره ای می اندیشد….

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد