نسخه موبایل
دی ۲۳, ۱۳۹۸ 453951 گیلان ورزشی

دیدار مدیرعامل سپیدرود رشت با معاون رئیس جمهور برای حل مشکلات

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت برای حل و فصل مشکلات این باشگاه امروز به دیدار نوبخت معاون رئیس جمهور رفت.

گیل خبر/ به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، افشین ناظمی عصر امروز (یکشنبه) در ارتباط با مسائل و مشکلات باشگاه سپیدرود در تهران به دیدار نوبخت معاون رئیس جمهور رفت.

در این جلسه که با هماهنگی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با ابراز تاسف از سقوط سپیدرود از لیگ برتر این تیم را سرمایه ارزشمند مردم رشت دانست.

نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی مردم رشت گفت: من بلافاصله پس از صعود سپیدرود به لیگ برتر سعی کردم با کمک‌هایی این تیم را مورد حمایت قرار دهیم و امیدوارم بودم با استمرار ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر شاهد حضور همیشگی این تیم پرطرفدار در سطح نخست فوتبال ایران باشیم، اما متاسفانه حضور کوتاه مدت این تیم موجب شد تا نتوانیم کمک‌های بیشتری را برای سپیدرود جذب کنیم.

در ادامه افشین ناظمی مدیرعامل باشگاه سپیدرود با برشمردن مشکلات مالکیتی و بدهی‌های انباشته چند ساله باشگاه سپیدرود اظهار داشت: متاسفانه به دلیل عدم ثبات مالکیتی و دست به دست شدن‌های پی در پی این باشگاه در چند سال اخیر متحمل بدهی‌های انباشته شده بسیاری شده که اگر برای آن چاره جویی نشود هیچ خریداری حاضر به سرمایه گذاری در سپیدرود نخواهد شد.

ناظمی مشکلات مالی را به دو بخش تقسیم کرد و افزود: این بدهی‌ها که از پنج شش سال گذشته تا امروز بر روی هم انباشته شده است برخی به بازیکنان و مربیان در چهارچوب قرارداد‌های فدراسیونی و برخی خارج از قرارداد فدراسیونی است و در حال حاضر به دلیل شکایت قرارداد‌های فدراسیونی که بیشتر آن‌ها متعلق به سال‌ها پیش است، موجب بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شده و این معضل ادامه حیات سپیدرود را به خطر انداخته است.

معاون رئیس جمهور که پیش از آغاز فصل جاری با کمک‌های خود موجب شد تا داماش گیلان بتواند در لیگ دسته اول آزادگان حضور داشته باشد این بار هم پس از شنیدن مشکلات باشگاه سپیدرود قول حل و فصل آنها را به مدیرعامل این باشگاه داد و ابراز امیدواری کرد ظرف ۲۴ ساعت آینده با کمک به باز شدن پنجره نقل و انتقالات، این تیم پرهوادار به آرامش نسبی دست پیدا کند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx