نسخه موبایل
دی ۲۱, ۱۳۹۸ 453675 اجتماعی خبر گیلان
بعد از دو ماه؛

استعفای محمود باقری از سمت مشاور اجرایی شهردار رشت/ شرایط شورا و شهرداری با اصول فکری من سازگار نیست

.

گیل خبر/ سرویس شهری: محمود باقری خطیبانی که از اواسط آبان ماه به سمت مشاور اجرایی شهردار رشت منصوب شده بود طی نامه ای به شهردار رشت که متن آن را برای گیل خبر نیز فرستاد استعفای خود را از این مقام اعلام کرد.

در نامه باقری خطیبانی «عدم سازگاری شرایط شورا و شهرداری با اصول فکری خود» علت اصلی استعفاء بیان شده است.

متن نامه استعفای محمود باقری خطیبانی بدین شرح است:

 

جناب اقای دکتر حاج محمدی
شهردار محترم منتخب شورای شهر رشت
با سلام و احترام
پیرو پیامک مورخ ۹۸/۱۰/۲ که شب یلدا و از مزار شهدای رشت مبنی بر معذوریت از ادامه همکاری برای جناب عالی فرستادم ، بدین وسیله توضیحا به اطلاع می رساند ؛ اینجانب پیشنهاد دوستان عزیزم در شهرداری و شورا را برای خدمت به شهروندان رشتی پذیرفتم تا به عنوان مشاور اجرایی شهرداری فعالیت نمایم.
اما آن چه در شورا و شهرداری می گذرد با اصول فکری و اداری ام سازگار نیست و ادامه همکاری در چنین موقعیتی را که حتی با وجودم احساس آزادی و آرامش ندارید به مصلحت نمی دانم؛ بنابراین، با تقدیم استعفای کتبی، پایان همکاری خود را با شهرداری اعلام نموده و از همه دوستان خوبم در شورا و شهرداری و شهروندان گرامی که نتوانستم در این مدت کوتاه یار و یاوری برای آنان باشم عذرخواهی و طلب حلالیت می نمایم .

با تجدید احترام
حاج محمود باقری خطیبانی

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx