نسخه موبایل
آذر ۱۶, ۱۳۹۸ 447954 خبر سیاسی گیلان

حمایت برادر نماینده فومن و شفت از رقیب اصولگرا

مرتضی افتخاری فرزند شهید افتخاری با تاکید براینکه بنده با تشخیص صلاحیت خلیل بهروزی فر عزم حمایت از او کرده ام، گفت: همه باید برای انتخاب یکدیگز ارزش قائل باشیم.

گیل خبر/ به نقل از هشت دی، «مرتضی افتخاری» با بیان اینکه بنده با آقای عاشوری هیج نشست و ارتباطی نداشته ام، افزود: پس از اعلام نظر حمایتی ما، برخی یاران عاشوری رفتارهای خلاف واقع در فضای مجازی و وارونه نگاری تصمیم ما را کنار گذاشته و به تصمیمات دیگران احترام بگذارند.

وی با تاکید براینکه بنده با تشخیص صلاحیت خلیل بهروزی فر عزم حمایت از او کرده ام، افزود: همه باید برای انتخاب یکدیگز ارزش قائل شویم.

برادر نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تصریح براینکه یاران عاشوری نمی خواهد برای ما دل بسوزانند، خاطرنشان کرد: تهدید به افشای اسناد درخواست برادر کوچکترم در فضای مجازی از سوی طرفداران عاشوری دلسوزی آن ها را خوب نشان می دهد.

مرتضی افتخاری با یادآوری آقای بهروزی فر از نظر بنده و طبق منویات مقام معظم رهبری کاندیدای اصلح بنده است، خاطرنشان کرد: احترام به آرای افراد نشانگر شعور سیاسی جامعه است.

فرزند شهید افتخاری با اشاره به اینکه انتخابات و تفکرات سیاسی نباید به مسائل خانوادگی بست داده شود، متذکر شد: پیشرفت مردم و توسعه سیاسی آرزوی پدر شهیدم بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx