نسخه موبایل
آذر ۱۵, ۱۳۹۸ 447858 خبر سیاسی گیلان
جمشید رسایی بعد ثبت نام انتخابات در گفتگو با گیل خبر:

به صورت مستقل ورود کردم/ در چارچوب قانون کارهایم را انجام دادم

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: جمشید رسایی رئیس سابق جهاد دانشگاهی گیلان بعد ثبت نام در فرمانداری رشت جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با گیل خبر اظهار داشت: هدف  بیشتر  کاندیداها این است که میزان مشارکت مردم را بیشتر کنند. هدف من فارغ از این مساله این است که فضایی فراهم کنم مردم حضور آگاهانه و موثر داشته باشند. امیدواریم مجلسی کارآمد و  کارشناسی تر نسبت به دوره های قبل تشکیل شود و مردم نیز در انتخابشان معیارهای اصلی انتخاب نماینده مجلس را که بحث امانتداری، کارایی و کارآمدی است را  مد نظر قرار داشته باشند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد این که آیا به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان ثبت نام کرده است ابراز داشت: من  فعلا به صورت مستقل ورود کردم.  باید مراحل بررسی ها در احزاب مختلف صورت پذیرد تا ببینیم مورد اقبال کدام جریان قرار می گیریم.

دبیر انجمن اسلامی مهندسان گیلان  در پاسخ به احتمال ردصلاحیت خود نیز گفت: من به هر ترتیب در چارچوب قانون کارهایم را انجام دادم و دوستان شورای نگهبان هم در همین چارچوب  قانونی بررسی می کنند، ما نیز تا انتها مسیری که طی می شود را  قبول داریم و امیدواریم مساله خاصی ایجاد نشود.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx