نسخه موبایل
آذر ۱۴, ۱۳۹۸ 447704 خبر سیاسی گیلان
کوچکی نژاد قبل از ثبت نام در انتخابات:

فکر می کنم این بار در دور اول انتخابات کار را تمام کنم/ قصد داریم تصمیم اشتباه سران قوا را اصلاح کنیم

نماینده اصولگرای رشت از شانس خوب برا پیروزی در دور اول انتخابات خبر داد.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: جبار کوچکی نژاد قبل از ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با گیل خبر با اشاره به حضور خود برای انتخابات  گفت: فکر می کنم با توجه که به تجاربی که بدست آوردم در بخش قانون گذاری و اجرایی در این مقطع زمان می توانم به استان در پروژه های اصلی اجرایی و قانون گذاری کمک کنم.

وی در ادامه گفت: در مجلس دهم توانستم  دو تحقیق و تفحص صندوق ذخیره فرهنگیان و سازمان هدفمندی یارانه ها را به نتیجه برسانم . چندین تحقیق و تفحص نیز نوشتم که در نوبت است که به این مجلس نمی رسد و فکر می کنم اگر مردم اراده کنند که در ادامه نیز حضور داشته باشم قصدم این است که  تحقیق و تفحص های سنگین تری را نیز پیگیری کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازهم کار وی به دور دوم کشیده می شود ابراز داشت: فکر می کنم باتوجه به اقبال خوبی که مردم در روستاها و شهرها دارند و با جهش که داریم و اقداماتی که انجام شده  بتوانیم یک نوبتی مشکل حضورمان در مجلس را حل کنیم.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به تصمیم مجلس برای اصلاح مساله بنزین نیز اظهار داشت:  متاسفانه یک تصمیم اشتباه برای نظام مشکل ایجاد کرد. مجلس هم طرح یک فوریتی ارائه کرده که در کمیسیون ها رای آورده است و تلاش داریم که بتوانیم  تصمیم سران قوا  اشتباه را اصلاح کنیم.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx