نسخه موبایل
آذر ۱۳, ۱۳۹۸ 447439 خبر گیلان

آبفای گیلان در مسابقات مهارت بهره برداری در مرحله بلوک شمال به مقام اول دست یافت

.

گیل خبر/ به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، معاون بهره برداری این شرکت از برگزاری اولین دوره مسابقات فنی تخصصی مهارت بهره برداری بلوک شمال خبر داد.

مازیار غلامپور معاون بهره برداری آبفای گیلان با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات فنی تخصصی مهارت بهره برداری بلوک شمال اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور ۲۰ تیم از شرکتهای آب و فاضلاب استانهای گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این مسابقات در دو مرحله آزمون آنلاین تئوری و آزمون عملی برگزار و در پایان شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با کسب رتبه اول در رشته آزمون پارامترهای فیزیکو شیمیایی آب و نصب انشعاب فاضلاب و همچنین کسب رتبه دوم تعمیرات شبکه توزیع و عیب یابی و رفع عیب تابلو برق و کسب رتبه سوم نصب انشعاب آب در مجموع امتیازات رتبه اول مسابقات  بلوک شمال را به خود اختصاص داد.

 گفتنی است مرحله نهایی مسابقات با حضور تیم های منتخب بلوک ها، ۱۱ دی ماه به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار خواهد شد.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx