نسخه موبایل
آذر ۱۲, ۱۳۹۸ 447107 اجتماعی خبر گیلان
شنیده های گیل خبر؛

فروش ساختمان تعاونی تاکسیرانی رشت هشت برابر قیمت خریداری شده/ اعتراض سهامداران و رانندگان تاکسی به نهادهای نظارتی

.

گیل خبر/ سرویس شهری: شنیده های گیل خبر حاکی از آن است خریدار ساختمان تعاونی تاکسیرانی رشت قصد فروش این ساختمان را با هشت برابر قیمت خریداری شده دارد. مساله ای که با اعتراض شدید سهامداران تعاونی مواجه شده که اغلب از رانندگان تاکسی می باشند.

بهای ساختمان ۱۵۰۰ متری مذکور حدود شش ماه قبل به ازای هر متری کمتر از ده میلیون تومان کارشناسی گردید، اما حال خریدار پس از پرداخت یک سوم ثمن معامله قصد دارد این ساختمان را علیرغم عدم ثبت قطعی به نام خودش به قیمت متری ۸۰ میلیون تومان به فروش برساند.

سهامداران این تعاونی که بالغ بر ۱۳۰۰ نفر می باشند با دریافت چنین اخباری اعتراض خود را به هیات مدیره و سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری رشت اعلام کرده اند. سهامداران با اعتراض نسبت به قیمت کارشناسی شده اعلام کردند چگونه ممکن است در عرض شش ماه قیمت چنین ساختمانی هشت برابر شود و سودی سرشار نصیب خریدار شود.

گیل خبر اماده شنیدن پاسخ های هیات مدیره ۵ نفره تعاونی تاکسیرانی رشت و سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری رشت است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد