نسخه موبایل
آذر ۱۱, ۱۳۹۸ 446908 خبر سیاسی گیلان
فرماندار تالش:

خبرنگاران در نگارش مطالب و مشکلات، دقت کافی را داشته باشند

.

گیل خبر/ نشست خبری با اصحاب رسانه حوزه انتخابیه طوالش ، رضوانشهر و ماسال در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور سید عیسی مهدوی فرماندار ، اباصلت جهانگیری دادستان و عمران نعمت الهیان رئیس هیات نظارت شهرستان عصر روز یکشنبه دهم آذر در سالن اجتماعات فرمانداری تالش برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش ، فرماندار تالش در نشست خبری با اصحاب رسانه حوزه انتخابیه طوالش،رضوانشهر و ماسال ضمن تقدیر از زحمات و همکاری رسانه ها در جهت پوشش اخبار انتخاباتی در روز گذشته اظهار کرد : امروزه نقش فضای مجازی در زندگی اجتماعی و سیاسی مردم بسیار پررنگ است و قطعا میتواند تاثیر زیادی بر تفکرات مردم بگذارد.

سید عیسی مهدوی با بیان اینکه رسانه ها حق نقد و حتی دفاع از برخی کاندیداها را دارند، افزود : ما طرفدار نقد سازنده هستیم اما خبرنگاران نیز در نگارش مطالب و مشکلات، دقت کافی را داشته باشند که موجب سواستفاده دشمنان نشود.

رئیس هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه طوالش با بیان اینکه امروز کشور با فشارها و توطئه های مختلفی مواجه است و قطعا اصحاب رسانه در روشنگری این توطئه ها میتوانند با دولت و نظام همکاری داشته باشند.

مهدوی با اشاره به آغاز ثبت نام کاندیداهای مجلس در تالش نیز گفت : خبرنگاران در بیان مطالبات مردم و معرفی درست کاندیداها به دور از نگاه سیاسی حضور فعالی داشته باشند.

در این مراسم دادستان تالش و عمران نعمت الهیان رئیس هیات نظارت بر انتخابات تالش نیز مطالبی در زمینه فعالیت رسانه ای بیان داشته و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

عکس: سونیا قنبری

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx