نسخه موبایل
آذر ۱۰, ۱۳۹۸ 446464 خبر سیاسی گیلان

اولین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس/ چه کسانی ثبت نام کردند؟

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: اولین روز ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در ۲۰۸ فرمانداری  و همچنین ستاد انتخابات در محل وزارت کشور آغاز شد.

این ثبت نام تا روز شنبه ۱۶ آذر ادامه دارد.

استان گیلان ۱۳ نماینده از ۱۱ حوزه انتخابیه را در این انتخابات به خود اختصاص داده است.

 

داوطلبان لازم است برای ثبت نام مدارکی مانند شناسنامه، عکس، کارت ملی، مدارک تحصیلی و مدارک نظام وظیفه به همراه داشته باشند.

تمامی افرادی که قصد دارند، براى نخستین بار و یا نمایندگان فعلی و پیشین مجلس که می‌خواهند برای ثبت نام در انتخابات مجلس اقدام کنند باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن باشند.

 ثبت نام کاندیداهای انتخابات در  ایران و گیلان را در زیر دنبال کنید.

رشت

*سینا ساعی اولین شخصی بود که در حوزه انتخابیه شهرستان رشت ثبت نام کرد.

*علیرضا محمدی رییس سابق کمیته امداد گیلان نیز دیگر متقاضی ثبت نام بود.

مهدی پرورش(مدرس دانشگاه)، رضا بهشتی(موسس ورییس مرکز توانبخشی فجرآرامش)، حمید رضا علیزاده (متخصص پوست و مو) و  رامین چهره ای از دیگر کاندیداهای روز اول بودند.

سینا صحت جو  و معصومه قنبرعلی نژاد خوش روش از دیگر کاندیداهایی بودند که عصر امروز در فرمانداری رشت ثبت نام کردند.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

بندر انزلی

(گزارش تصویری)

*سید بدر الدین بدری شهردار سابق بندرانزلی با حضور در فرمانداری  انزلی ثبت نام کرد.

*حسن خسته بند نماینده فعلی انزلی و امیر احمدی فرد رییس سابق شورای شهر به طور همزمان وارد فرمانداری شدند و روند ثبت نام خود را انجام دادند.

*حسن دادرس از فعالین سیاسی و کاندیدای دوره قبل انتخابات با همراهی بهمن صالح نیا و پدر سیروس قایقران در فرمانداری بندر انزلی ثبت نام کردند.

*فیروز خوشحال کاندیدای دوره قبلی مجلس در انزلی و سید نریمان آتشی از دیگر کاندیداهایی بودند که با حضور در فرمانداری انزلی ثبت نام کردند.

 

لاهیجان و سیاهکل

*احمد یعقوبی کارمند صدا و سیمای تهران و سلمان زارع کارمند بازنشسته شهرستان لاهیجان داوطلب حضور در حوزه ی انتخابیه ی لاهیجان و سیاهکل شدند.

 

تالش، رضوانشهر و ماسال

*مسلم موسوی از فعالان اصلاح طلب اولین نفری بود که با حضور در فرمانداری تالش ثبت نام کرد.

*زهرا زمانی شیراباد اولین زنی بود که در این حوزه کاندیدا شد.

آرمان جعفری نژاد ماسوله دیگر کاندیدایی بود که در این حوزه ثبت نام کرد.

 

لنگرود

*پرویز محمد نژاد قائم مقام اسبق شرکت توزیع برق گیلان و محمد اسماعیل احمدی سلوشی معاون اسبق وزیر جهاد سازندگی داوطلب حضور در حوزه ی انتخابیه ی لنگرود شدند.

*اصغر حجامی معاون سابق مالی و پشتیبانی محیط زیست گیلان داوطلب حضور در حوزه ی انتخابیه ی لنگرود شد.

 

رودسر  و املش

*حبیب پنجی داوطلب حضور در حوزه ی انتخابیه ی رودسر و املش شد.

 

رودبار

*محرمعلی ضیایی کارمند آموزش و پرورش داوطلب حضور در حوزه ی انتخابیه ی رودبار شد.

 

صومعه سرا

*حسن آقاجانی شهردار سابق صومعه سرا و ماسوله داوطلب حضور در حوزه ی انتخابیه ی صومعه سرا شد.

محمد حقیقت‌پناه، نفر دوم ثبت‌نامی در صومعه سرا بود

آستارا

* اسد معانی اولین داوطلبی بود که در این حوزه ثبت نام کرد.

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx