نسخه موبایل
آذر ۵, ۱۳۹۸ 445710 خبر سیاسی

چرا اینترنت موبایل وصل نمی‌شود؟

.

گیل خبر/ از بیست‌وپنجم آبان‌ماه علاوه بر اینترنت خطوط تلفن‌ثابت و اینترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد.

پس از ۵ روز قطعی اینترنت در سراسر کشور در روز پایانی آبان ماه اتصال تدریجی خطوط تلفن ثابت به اینترنت توسط وزارت ارتباطات تائید شد. از روز دوم آذر ماه نیز یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه در بیشتر استان‌ها خبر داد.

پیگیری از در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان می‌دهد که سه اپراتورهای اصلی تلفن همراه کشور ( همراه اول، ایرانسل و رایتل) تنها مجوز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه در ۹ استان را دریافت کرده‌اند.

یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که تا این لحظه به جز این ۹ استان مجوزی برای اتصال خطوط تلفن همراه سایر استان‌ها به اینترنت صادر نشده است.

وی اسامی استان‌های که مجوز اتصال اینترنت خطوط تلفن همراه برای آن‌ها صادر شده است را خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام نام برد.

ایلنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.
  1. بام آذر ۵, ۱۳۹۸ ۷:۵۳ ب.ظ

    این شهرها میگن وصل نشده رشت کی میشه مردم منتظرن

  2. سجاد آذر ۶, ۱۳۹۸ ۲:۲۱ ق.ظ

    اجهاف در حق ملت تا کی ؟؟؟؟ هزینه حجم دیتابب که سوخت شد رو کی میده ؟؟ مگه میشه با ایجادفضای مبسوط واقعیت هارو کتمان کرد ؟؟؟ مگر مردم از این نظام تمام قد دفاع نمی کنند ؟؟؟ مگر این همه راهپیمایی پورشور علیه اشرار و فتنه گران انجام نشد ؟؟؟ پس این ترس و دلشوره برای چیست؟؟

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx