نسخه موبایل
آذر ۵, ۱۳۹۸ 445639 سیاسی گیلان ویژه ها

احمدی فرماندار سابق رشت کاندیدای انتخابات مجلس می‌شود؟

منابع اگاه محلی از کاندیداتوری سیدمحمد احمدی معاون سابق استاندار گیلان و فرماندار رشت در انتخابات مجلس خبر می‌دهند.

گیل خبر/ سید محمد احمدی فرماندار سابق رشت و معاون استاندار گیلان در دولت دوازدهم کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌شود؟

سئوالی که منابع نزدیک به سیدمحمد احمدی از جمله چند عضو شورای اسلامی شهر رشت این خبر را تایید کرده‌اند، خبری که حکایت از ورود یک متخصص رشتی به عرصه انتخابات دارد.

سیدمحمد احمدی متولد ۱۳۴۴ و بزرگ شده محلات چمارسرا و سرخبنده رشت است؛ معاونت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان‌های رشت، لاهیجان و رودبار از جمله سوابق اجرایی ۲۸ ساله وی در استان گیلان است.

احمدی در طول دوران مسئولیتش در شهرستان رشت اقدامات زیربنایی بسیاری را اجرایی کرد بطوریکه جهش چشمگیری در حوزه زیربنایی و برخورداری‌های رشت در حوزه عمرانی حاصل شد.

البته بسیاری احمدی را در کنار مدیریت جهادی و بی‌تعارف، صریح گویی و پیگیرانه، مدیری خلاق می‌دانند که البته دارای روحیات خاصی است و در کار با کسی شوخی ندارد!

وی مدتی هم مسئولیت هیئت ورزش مادر یعنی همان دو و میدانی بوده و ورزشکاران گیلانی خدمت او را در مدت مسئولیتش هرگز فراموش نمی‌کنند.

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx