نسخه موبایل
آبان ۲۲, ۱۳۹۸ 443717 اجتماعی گیلان
قائم مقام معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی:

امکان فعالیت همه دفاتر فنی و مهندسی دارای مجوز در محدوده منطقه وجود دارد

.

گیل خبر/ به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مدیر شهرسازی و معماری این سازمان با بیان اینکه تمامی دفاتر فنی و مهندسی دارای مجوز، بعد از اخذ مجوزهای لازم، می توانند در محدوده این منطقه به فعالیت بپردازند، اظهار داشت: علاوه بر ۲۹ دفتر فنی و مهندسی فعال در سطح منطقه، سایر دفاتر فنی و مهندسی استان نیز می توانند، بدون هیچ گونه محدودیتی، با اخذ مجوزهای لازم از معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری در محدوده این منطقه اقدام به ارائه خدمات نمایند.
مهندس سیدمازیار سیدنژاد در خصوص شاخص ها و مسیر اخذ مجوز فعالیت در این منطقه چنین توضیح داد که کلیه دفاتر فنی و مهندسی که دارای مجوز فعالیت در سطح استان گیلان، از سوی وزارت راه و شهرسازی می باشند، می توانند با معرفی مکان فعالیت خود در محدوده منطقه، نسبت به طی مراحل اخذ مجوز فعالیت اقتصادی عمل نموده و برابر ضوابط و مقررات در محدوده منطقه آزاد انزلی فعالیت کنند.

قائم مقام معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه بعد از اخذ مجوز فعالیت، دفاتر فنی و مهندسی از تمامی مزایا و معافیت های فعالیت در محدوده منطقه بهره مند می شوند اضافه کرد: از سوی دیگر با عنایت به گستره فعالیت های ساخت و ساز در حوزه های مختلف تولیدی-صنعتی، مسکونی، گردشگری که در سطح منطقه از سوی بخش خصوصی در حال انجام است، دفاتر فنی و مهندسی می توانند با ارائه خدمات با کیفیت بالا، نقش خود را در روند توسعه ای قطب اقتصادی شمال کشور نیز ایفا نمایند.

مدیر شهرسازی و معماری سازمان منطقه آزاد انزلی ساختمان را یک سرمایه ملی گرانبها عنوان کرد و خواستار رعایت استانداردهای کمی-کیفی در مراحل طراحی و اجرای سازه، و رعایت شاخص ها و الزامات آب و هوایی، جغرافیایی و فرهنگ معماری بومی استان گیلان از سوی دفاتر فنی و مهندسی شد و حفظ کیفیت از طریق ارائه بهترین خدمات به مردم از سوی این دفاتر را ضامن توفیق آنها اعلام نمود و خاطر نشان کرد: متقاضیان اخذ مجوز فعالیت در این منطقه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به میز خدمت سازمان واقع در طبقه همکف ساختمان اداری، مراجعه نمایند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx