نسخه موبایل
آبان ۱۵, ۱۳۹۸ 442479 خبر ورزشی

برگزاری دیدار ایران و عراق در کشور ثالث به دستور فیفا

فدراسیون بین‌المللی فوتبال فیفا اعلام کرد بازی ایران و عراق در جایی غیر از این کشور برگزار خواهد شد.

گیل خبر/ پس از حرف و حدیث هایی که در روزهای اخیر درباره دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق و محل برگزاری آن به گوش می رسید در نهایت توسط فدراسیون جهانی فوتبال تعیین تکلیف شد.

 

فیفا به دلیل اتفاقاتی که در روزهای اخیر در عراق افتاد در نهایت تصمیم گرفت تا درباره برگزاری بازی های پیش روی تیم ملی این کشور تصمیم گیری جدیدی کند. در این دستورالعمل آمده است که به دلیل ناآرامی های کشور عراق، تیم ملی فوتبال این کشور باید دو دیدار خانگی پیش روی خود در بازی های مقدماتی جام جهانی را در زمین بی طرف برگزار کند.

 

 

در این دستورالعمل آمده است که مکان برگزاری دیدار عراقی ها برابر تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین به زودی مشخص خواهد شد و در این باره فدراسیون بین‌المللی فوتبال تا روز پنجشنبه در این باره تصمیم گرفته خواهد شد.

 

هرچند هنوز اظهارنظری از هیچ یک از مسئولان فدراسیون ایران و عراق در این باره انجام نشده است و فیفا نیز در حال حاضر به اعلام نام کشور سوم مبادرت نورزیده، شنیده می شود بازی دو تیم ملی ایران و عراق در کشور اردن برگزار خواهد شد.

 

همه این تصمیمات در حالی انجام گرفته می شود که در روزهای اخیر و با سفر مدیر تیم های ملی، محمدرضا ساکت به عراق و شهر بصره، حرف و حدیث های فراوانی درباره شهر برگزاری بازی دو تیم ایران و عراق مطرح شده بود و تقریبا هر روز شهرهای نظیر بصره، کربلا و… به شهر میزبان دیدار این دو تیم مطرح می شد تا اینکه گویا ساعاتی پیش در این باره نظر نهایی را فیفا ارائه کرده است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx