نسخه موبایل
آبان ۱۳, ۱۳۹۸ 442172 خبر گیلان
رییس شورای شهر رشت خبر داد:

شکایت سه عضو شورا درباره مبلغ منزل شهردار/قرار شد شهردار پنجاه درصد رهن را پرداخت کند

.

گیل خبر/ از روز گذشته در فضای مجازی اخباری مبنی بر شکایت تعدادی از اعضای شورای شهر رشت از ناصر حاج محمدی شهردار این شهر به دادگاه پیچیده است.

در همین راستا اسماعیل حاجی پور رییس شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار دیارمیرزا در مورد حواشی پیش آمده درباره مبلغ رهن خانه شهردار رشت گفت: بر اساس قانون ۵۰ درصد مبلغ اجاره را باید شهردار پرداخت کند که البته با صحبتهای انجام شده قرار شد ایشان نیز ۵۰ درصد مبلغ را که بیش از ۴۰۰ میلیون تومان است پرداخت کند.
وی در مورد شکایت اعضای شورا به دادسرا نیز اظهار کرد: سه تن از اعضای شورا در مورد مبلغ بالای میزان ودیعه منزل مسکونی شهردار رشت به دادگاه شکایت کردند.
حاجی پور افزود: برای اینکه این مسئله جمع شود تا فردا قرارداد یکبار دیگر تنظیم خواهد شد و شهردار موظف می شود که ۵۰ درصد رهن خانه اجاره شده را خود پرداخت کند و مابقی را شهرداری پرداخت نماید.

گفتنی است پیش از این ودیعه ۹۵۰ میلیون تومانی اجازه منزل ناصر حاج محمدی شهردار رشت حواشی زیادی درپی داشت که مورد دفاع و توجیه توسط معدودی رسانه منتسب به شهرداری قرار گرفت.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx