نسخه موبایل
آبان ۱۳, ۱۳۹۸ 442079 خبر گیلان ورزشی
لطفا با مردم صادق باشید؛

بهانه عجیب دبیر هیات فوتبال استان برای لغو مجمع عمومی/ مگر گفتن واقعیت چه اشکالی دارد؟

.

گیل خبر/ سرویس ورزشی: در حالی که فدراسیون فوتبال انتخابات هیات فوتبال گیلان را با یک روز تاخیر در روز ۱۳ آبان تعیین کرد حال دبیر هیات فوتبال گیلان مدعی شده است که این انتخابات  به دلیل  راهپیمایی جامعه ورزش و فوتبال گیلان در روز ١٣ آبان تعطیل شده است و به روز ۳۰ آبان موکول شده است.

سیری گفته است:  همچنین با توجه به در پیش بودن بازی تیم ملی  ایران برابر عراق ، زمان برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال گیلان که باید با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شود به ٣٠ آبان موکول شد.

گفتنی است پیش از این گیل خبر اعلام کرد که  سازمان بازرسی کل کشور نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان ارسال کرده  و در آن اعلام کرده برگزاری مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان با سرپرستی فردی که خود کاندیداست، غیرقانونی می باشد، این سازمان همچنین به موضوع بازنشستگی آقای الماسخاله و تغییر اعضای مجمع در آستانه برگزاری انتخابات نیز اشاره کرد و از وزارت ورزش و جوانان خواست انتخابات را ملغی نماید.

وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال اعلام کرد برگزاری مجمع در تاریخ مذکور مورد تایید ما نیست و خواستار به تعویق انداختن آن شد.

مشخص نیست چرا با وجود مشخص بودن این مسائل که نهادهای نظارتی نسبت به این انتخابات ورود کرده اند دبیر هیات فوتبال با بهانه ای عجیب سعی دارد اصل موضوع را کتمان کند. آن هم وقتی ساعت برگزاری انتخابات بعد از برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان تعیین شده بود! مگر اعلام  این نکته که برگزاری انتخابات با شبهاتی روبه رو شده چه اشکالی دارد که واقعیت ها به مردم گفته نمی شود؟  مگر کسانی که روز ۱۳ آبان را به عنوان روز انتخابات تعیین کردند خبر نداشتند که در چنین روزی راهپیمایی صورت می گیرد؟

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx