نسخه موبایل
آبان ۱۲, ۱۳۹۸ 442013 خبر گیلان ورزشی
به درخواست سازمان بازرسی و وزارت ورزش و جوانان؛

انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان لغو شد!/ فدراسیون فوتبال مقاومت می کند؟

شنیده ها حکایت از لغو مجدد مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان گیلان دارد.

گیل خبر/ سرویس ورزشی: مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان که بنا بود ابتدا در تاریخ یکشنبه دوازدهم آبان ماه برگزار شود، بنا به دلایلی لغو و به روز بعد یعنی دوشنبه سیزدهم آبان ماه موکول شده بود، اما از شب گذشته شایعه شده است که این انتخابات روز دوشنبه نیز برگزار نخواهد شد و وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال اعلام کرد برگزاری مجمع در تاریخ مذکور مورد تایید ما نیست و خواستار به تعویق انداختن آن شد.
اگرچه فدراسیون فوتبال تا لحظه مخابره خبر این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده است، ولی با توجه به سوابق پیشین، مهدی تاج تلاش خواهد کرد انتخابات را در زمان مقرر برگزار نماید.
گفتنی است، روز گذشته سازمان بازرسی کل کشور نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان زده و در آن به دلیل اینکه برگزاری مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان با سرپرستی فردی که خود کاندیداست، غیرقانونی می باشد، این سازمان همچنین به موضوع بازنشستگی الماسخاله و تغییر اعضای مجمع در آستانه برگزاری انتخابات نیز اشاره کرد و از وزارت ورزش و جوانان خواست انتخابات را ملغی نماید.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx