نسخه موبایل
آبان ۱۲, ۱۳۹۸ 441904 خبر سیاسی گیلان
آخرین شنیده های گیل خبر؛

روزبهان گزینه نهایی مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد انزلی

.

گیل خبر/ سرویس سیاسی: در حالیکه از اواسط شهریورماه با رفتن رضا مسرور به هیات مدیره شستا گزینه های مختلفی برای مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی مطرح شدند شنیده ها حاکی از این است که محمدولی روزبهان که از حمایت محمدباقر نوبخت ، محمد علی نجفی و رضا مسرور برخوردار بود توانست به عنوان گزینه نهایی به هیات دولت معرفی شود تا پس از تصویب به عنوان هفتمین مدیرعامل منطقه آزاد انزلی منصوب گردد‌.
دکتر محمد ولی روزبهان متولد سال ۱۳۴۴ در شهر رشت ، دکتری مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی گیلان است.
وی در حال حاضر رییس سازمان برنامه استان گلستان است، ریاست سازمان چای کشور ، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان و ریاست دانشکده علمی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی رشت در کارنامه سوابق علمی و اجرایی وی وجود دارد.

پیش از این رحمانی خلیلی، محسن باقری، پرویز گلریز، کیوان محمدی ، هرمز ربانی از دیگر گزینه هایی بودند که نامشان برای این پست در رسانه ها مطرح شده بود.
محمد ولی روزبهان از خانواده شهدای معزز استان گیلان است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx