نسخه موبایل
آبان ۱۱, ۱۳۹۸ 441824 اجتماعی خبر گیلان
واکنش علوم پزشکی گیلان به درگیری کارکنان بیمارستان رضوانشهر گیلان با خانواده بیمار:

فیلم مربوط به فروردین ۹۸ بود/ برخورد اداری با پرسنل خاطی+فیلم

طی چند روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن دیده می شود یک بیمار قلبی با همراهان خود مورد ضرب و شتم شدید پرسنل بیمارستان قرار می گیرند.

گیل خبر/به نقل از موج، طی چند روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن دیده می شود یک بیمار قلبی با همراهان خود مورد ضرب و شتم شدید پرسنل بیمارستان قرار می گیرید.
مازیار محمدی مدیر روابط عمومی علوم پزشکی گیلان گفت: درگیری صورت گرفته بین بیمار و پرستار مربوط به ۱۴ فروردین ۹۸ بوده که پرونده همچنان باز و تحت بررسی مقامات قضایی است.

وی تاکید کرد:با پرسنل خاطی در این اتفاق برخورد اداری صورت گرفته که برخورد قضایی آن نیز در دادگاه بررسی خواهد شد که در این پرونده هم بیمار و هم پرستار از یکدیگر شکایت کردند.

بررسی ها نشان دهنده این است که سه شنبه هفته جاری پرونده این درگیری در دادگاه بررسی خواهد شد.

خدمات رسانی به موقع آن هم در محیط حساسی مانند بیمارستان حق طبیعی مردم است و پرسنل زحمتکش بیمارستان ها و اورژانس ها با علم به اینکه وقتی شخصی به بیمارستان مراجعه می کند نیاز به رسیدگی سریع به وضعیتش دارد-مخصوصا در بیماران دارای مشکل قلبی- و همچنین فشارهایی که بر روی بیمار و همراهانش است، احتمال ایجاد تنش را بیشتر از محیط دیگر می کند و پرسنل بیمارستان ها باید بدانند که در برخورد با بیمار و همراهانش چگونه اقدامی باید انجام دهند که متاسفانه در فیلمی که از این درگیری منتشر شده است، به عنوان مثال نیروی حفاظت بیمارستان قبل از ورود به سالن لباس خود را در آورده و با آمادگی برای دعوا وارد سالن شده و به محض ورود اولین ضربه را به همراه بیمار وارد می کند که این رفتار خود جای بسی سوال دارد!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx