نسخه موبایل
مهر ۲۴, ۱۳۹۸ 439580 گیلان
در آبفای گیلان برگزار شد:

اولین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی بهره برداری در رشته فیزیکوشیمیایی آب

.

گیل خبر/ به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، معاون بهره برداری این شرکت از برگزاری اولین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی بهره برداری در رشته آزمون های فیزیکوشیمیایی آب به صورت همزمان در محل آزمایشگاه های مرکزی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی گیلان خبر داد.

مازیار غلامپور معاون بهره برداری آبفای گیلان با اعلام این خبر افزود: در این دوره از مسابقات دکتر مریم وزیری و محبوبه رفیعی پور از کارشناسان آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب استان گیلان و ملیحه معصومی و زهرا باقریان بهادری از کارشناسان آزمایشگاه شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان در دو مرحله علمی و عملی بصورت انفرادی در محل آزمایشگاه بر روی دو نمونه مجهول آب به رقابت پرداختند.

وی در ادامه افزود: آزمون علمی بصورت برخط و همزمان در سراسر کشور به مدت ۲۰ دقیقه برگزار شد و ۲۸۰ شرکت کننده که در این آزمون ثبت نام کرده بودند پس از تحویل نمونه ها به رقابت در بخش عملی پرداختند.

معاون بهره برداری آبفای گیلان یادآور شد: نتایج نهایی طی چند روز آینده در سایت مسابقات ملی مهارت اعلام می گردد و تیم دونفره به عنوان نماینده استان گیلان به مسابقات بلوک که آبان ماه در مازندران برگزار می گردد، اعزام خواهند شد.

گفتنی است دکتر سیده ضحی حجازی سرپرست تیم داوری و سیدمحمد میرنصرالهی پارسا داور اول از شرکت آب و فاضلاب استان گیلان به عنوان داوران مسابقه تعیین شدند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx