نسخه موبایل
مهر ۱۷, ۱۳۹۸ 438450 خبر
با حکم دکتر نوبخت؛

سید حجت مهدوی رئیس کمیته «علمی توسعه و فرهنگ» سازمان برنامه و بودجه کشور شد

.

گیل خبر/ طی حکمی از سوی دکتر محمد باقر نوبخت (معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور)، دکتر سید حجت مهدوی با حفظ سمت مشاور فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور ،رئیس کمیته «علمی توسعه و فرهنگ» سازمان برنامه و بودجه کشور شد.

در بخشی از این حکم آمده است: به منظور ارائه کمک فکری به سازمان برنامه و بودجه کشوردر تحقق ماموریت راهبردی و رصد توسعه کشور ، نظر به مراتب تجارب علمی و پژوهشی ارزنده جنابعالی مسئولیت کمیته «علمی توسعه و فرهنگ»به جنابعالی محول می گردد.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف مطالعاتی ، در تعامل سازنده با مراجع پژوهشی ، دانشگاهی و پژوهشگران مرکز با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

در کارنامه اجرایی دکتر مهدوی ، فرماندار سیاهکل ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد های شرق گیلان دیده می شود. وی عضو هیات علمی دانشگاه است و تالیفات متعددی در حوزه های مختلف علوم انسانی و اجتماعی دارد.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx