نسخه موبایل
مهر ۱۷, ۱۳۹۸ 438311 اجتماعی خبر گیلان
توسط شهرداری درآمدزای منطقه یک؛

رنگ آمیزی ناهمگون با محیط شهری در رشت+تصاویر

.

گیل خبر/ سرویس شهری: از صبح امروز نرده های فلزی حدفاصل میدان قلیپور رشت به سمت پیربازار در حال رنگ آمیزی توسط پیمانکار است اما آنچه چشم بیننده را بیش از پیش به وجد می آورد انتخاب رنگ بژ صورتی برای نرده های فلزی است که آنچنان که در تصاویر ثبت شده بر روی جداول سبز و سفید قرار میگیرد!
با دیدن این خلاقیت فکر کردیم شاید آستر اولیه بدین شکل است که با پرسش از نقاشان چیره دست کار پی بردیم که این رنگ صورتی بی بدیل،رنگ اصلی کار است.
در تماس با مدیریت خدمات شهری رشت و سازمان سیما و منظر شهرداری رشت نیز دریافتیم که پروژه متعلق به شهرداری منطقه یک رشت می باشد.
شاید توقع زیادی باشد که شهروندان بخواهند بدانند انجام چنین پروژه هایی با کدام نظر کارشناسی و مهندسی رنگ صورت میگیرد اما بواقع حتی در دفتر نقاشی کودکان نیز رنگ آمیزی ها دارای هارمونی و طیف رنگ همگون است و کمتر دیده شده که رنگ بژ و یا صورتی با رنگ جدول سبز و سفید همگونی داشته باشد.

شهردار منطقه یک رشت که این روزها میز خدمت روزانه خود در شهرداری را در بوق و کرنای رسانه ای کرده پیش از این شهردار شهر رودبار با بودجه ای حدود ۷ میلیارد تومانی بود و حال ظاهرا با بودجه قریب به ۲۰۰ میلیارد تومان در پر در آمدترین منطقه رشت در تلاش است تا تجارب خود از خدمات شهری را به روش آزمون و خطا افزایش دهد!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx