نسخه موبایل
مهر ۱۱, ۱۳۹۸ 437553 خبر گیلان ورزشی
با تصمیم هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال؛

تیم فوتسال شهرداری رشت به دسته دوم سقوط کرد/ سهمیه گیلان خیلی راحت برباد رفت

.

گیل خبر/ به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال با حضور آرش جابری، محمد رضا غفاری، کریم‌ منصوری و حامد نجفی برگزار و موارد زیر تصویب شد:

باتوجه به اینکه علی رغم همه همکاری‌ها و مساعدت های سازمان لیگ فوتسال و هیات فوتبال استان گیلان، تیم فوتسال باشگاه شهرداری رشت نتوانست در مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور در فصل مسابقاتی ۹۹-۹۸ شرکت کند. بدین منظور مطابق مصوبه جلسه مورخه ۹۸/۰۷/۱۰ هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال مقرر شد ضمن سقوط تیم فوتسال باشگاه شهرداری رشت به مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور در فصل مسابقاتی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ ، بازی های گروه دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور در فصل مسابقاتی ۹۹-۹۸ با حضور ده تیم برگزار و تیم‌های نهم و دهم جدول مسابقاتی به همراه تیم فوتسال شهرداری رشت سه تیم سقوط کننده این گروه به مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور در فصل آتی می باشند.

به گزارش گیل خبر، عدم حضور تیم شهرداری رشت در لیگ دسته اول به دلیل عدم تمایل شهرداری رشت مبنی بر تیمداری است. در حالی که سه تیم تحت عنوان شهرداری در این لیگ حضور دارند، شهرداری رشت به بهانه دستور وزارت کشور مبنی بر عدم تیمداری حرفه ای از حضور در مسابقات انصراف داده است تا سهمیه گیلان بعد از سالها حضور در فوتسال ایران به راحتی از بین برود. پیش از این تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت هم از حضور در مسابقات لیگ برتر انصراف داده بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها